İzmir Tersanesi İşçi Alımı

İzmir Tersanesi İşçi Alımı

İzmir Tersanesi Komutanlığı için kamu personel işçi alım ilanı yayınlandı. Döşemeci (Gemi) unvanıyla Ortaöğretim (lise) mezunları Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS 60 puan şartı ile başvurabilecek. Başvurular İşkur İl Müdürlüğü veya İşkur internet sitesi ü

İzmir Tersanesi Komutanlığı 'nca yapılan resmi açıklamaya göre kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu. Yayınlanan resmi ilana göre belirsiz süreli daimi (deneme süreli) kamu işçisi statüsünde Döşemeci (Gemi) unvanıyla 1 işçi alımı yapılacak.

Başvuru yapmak isteyenlerin İş İlan No (00003743018) ile 8 Mayıs 2017 tarihine kadar Çalışma ve İşkur İl Müdürlüğü veya İşkur resmi internet sitesi üzerinden işlemlerini yapması gereklidir.

İşin gerektirdiği nitelikler: Her türlü döşemeci el aletlerini kullanır. Havalı, Elektrik vs. döşeme tabancası kullanır. Sünger kesme makinası kullanır. Bakıma alınan gemilerin eskiyen, deforme olan branda, cihaz örtüleri, koltuk, kanepe, yatak vb mobilyalarının kumaş, deri ve dolgu malzemelerini değiştirme tamir etme işlerini yapar. 

Mesleki eğitim veren liselerin Döşemecilik, Mobilya Döşemeciliği veya Terzilik Bölümü mezunu olmak veya Düz Lise mezunları için ise, MEB onaylı ana meslek dalı Döşemeci yada Terzilik olan Ustalık Belgesi veya (MYK) Mesleki Yeterlilik Kurumundan alınan Mesleki Yeterlilik Belgesi sahip olmak şart.

Adaylarda aranan bir diğer şart: Kamu Personel Sınavlarından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmak şart. Aday listelerinin işyerine bildirilmesini müteakip adaylara Resimli sınava giriş kartı verilecektir.

Sosyal Olanaklar: Toplu İş Sözleşmesinde belirtilen çalışma koşulları ve Sosyal yardımlar Yemek, Servis, İkramiye ve İş Elbisesi V.B).

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.