İzmir ve Kırklareli SYDV Kamu Personel Alımı 2017

İzmir ve Kırklareli SYDV Kamu Personel Alımı 2017

İzmir ve Kırklareli SYDV Personel Alım İlanı Yayınladı. Doğanşar Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma vakfı Sosyal Yardım İnceleme Görevlisi olarak Memur alacak olup başvuru son 17 Nisan 2017 tarih olarak açıklanmıştır.

İzmir Valiliği Kemalpaşa Kaymakamlığı ve Kırklareli Valiliği Demirköy Kaymakamlığı SYDV 2 kişi Sosyal Yardım ve İnceleme görevlisi memur açığını karşılamak üzere alım ilanı yayınladı. Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2015 veya 2016 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSS P3 puan türüne göre en az 60 puan almış olması gerekmekte.

İzmir ve Kırklareli Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisine müracaat edecek adaylarda 2 kişi işçi için alım kriterleri: 18 Yaşından büyük 35 Yaşından küçük olan ve Lisans Sosyal hizmet bölümü, İngilizce bildiğini gittiği kurslardan alınan sertifikalarla belgesi, Rehberlik, psikolojik danışmanlık bölümü ve Sosyoloji bölümü 4 (Dört) Yıllık Lisans mezunu olması gerek.

Vatandaşların yardım taleplerini değerlendirmek üzere yapılacak ev ziyaretlerinde yürümesine ve dışarıda iş yapmasına engel herhangi bir kalıcı hastalığı mazereti bulunmaması, Erkek aday askerliğini yapmış olması tercih sebebidir. (En az 2 yıl süreyle askerlikle ilişiği bulunmamak) Son 1 yıl içerisinde İzmir ve Kırklareli ili sınırları içerinde ikamet ediyor olmak.

Başvuracak adayların varsa iş deneyim belgesini sunacaklardır. Başvuracakların Sosyal faaliyet konusunda atak olması, Kendini geliştirmeye açık olması, belirli vizyon görev ve sorumluluk bilinci içerisinde disiplinli çalışma alışkanlığına sahip olmak. Kendine güvenen, ifade yeteneği yüksek, Kişi ilişkiler konusunda yeterli donanıma sahip dezavantajlı gruplarla çalışabilecek kişiler alınacaktır.

Başvuru esnasında gerekli belgeler: Nüfus cüzdan fotokopisi, 2 adet vesikalık fotoğraf, Adli Sicil Kaydı belgesi, Sağlık Raporu, Diploma Fotokopisi, İkamet belgesi ile İzmir ve Kırklareli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfına şahsen teslim edilecektir.

Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfı müdürlüğü 2 personel alımına başvuracak adaylar İzmir ve Kırklareli’ de ikamet edecek olup son 17 Nisan 2017 tarihine kadar Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.