İzmit Öğretmenevi ASO Müdürlüğü Eleman alıyor

İzmit Öğretmenevi ASO Müdürlüğü Eleman alıyor

Kocaeli İzmit Öğretmenevi Müdürlüğünden yapılan ilanda İlkokul Mezun 2 Garson alımı yapılacağı duyuruldu. Başvurular başlamıştır.

Alınacak personel Kocaeli İzmit Öğretmenevi Müdürlüğü çalışacak olup 2 kişi Garson (Servis Elemanı) personel olarak çalıştırılacağı belirtildi. Çalışma adresi olarak İzmit Öğretmenevi Müdürlüğü olarak belirtilmiştir.

Alınacak Garson Servis Elemanı 2 kişi için şartlar: İlkokul mezunu sahip olması daimi ve tam süreli çalışacak olan personel İş kur (00004059824) iş ilanı no ile internet sitesinden son başvuru tarihi 23 Ekim 2017 ye kadar yapmaları gerekmektedir.

Başvuracak adaylarda yapılan seçme ve değerlendirmeler sonucu işe başlatılacak olan adaylar Garson Servis Elemanı olarak çalıştırılacaktır.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını kura, yazılı ve sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Noter huzurunda kura çekimi ile belirlenecektir. Başvuran kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Çalışma adresi: İzmit öğretmenevi müdürlüğü 23 Ekim 2017 tarihinde saat 17:00 kadar başvuruyu gerçekleştirmeleri gerek.

Yayınlanan bu ilanlara kişisel durumu ‘’normal‘’ olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede Yaralana ) olanlarda başvurabilir. Talep Daimi olup Başvuru talep sayısının tamamı tam zamanlı olarak tabidir. İş Kur üzerinden iş ilan numaraları ile başvuru yapılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.