İzmit Öğretmenevi Aso Müdürlüğü İşçi Alımı

İzmit Öğretmenevi Aso Müdürlüğü İşçi Alımı

Kocaeli izmit Öğretmenevi Aso Müdürlüğünden yapılan ilanda 2 işçi alımı yapılacağı duyuruldu. Son başvuru tarihi 19 Aralık 2016 olarak açıklanmıştır.

Kocaeli izmit Öğretmenevi Aso Müdürlüğünden yapılan ilanda 2 işçi alımı yapılacağı duyuruldu. Son başvuru tarihi 19 Aralık 2016 olarak açıklanmıştır.

Alınacak personel izmit Öğretmenevi Aso Müdürlüğü çalışacak olup 2 personel  İzmit Öğretmenevi Garson (Servis Elemanı) olarak çalıştırılacağı belirtildi. Çalışma adresi olarak İzmit Öğretmenevi Aso Müdürlüğü olarak belirtilmiştir.
Alınacak Garson (Servis elemanı) için şartlar: İlköğretim okul mezunu olması, Daimi ve tam süreli çalışıcak olan personel İş kur (00003502550) iş ilanı no ile internet sitesinden son başvuru tarihi 19 Aralık 2016 ya kadar yapmaları gerekmektedir.

Başvuracak adaylarda yapılan seçme ve değerlendirmeler sonucu işe başlatılacak olan adaylar Garson (Servis Elemanı) olarak çalıştırılacaktır. En az 1 yıl deneyimi olan (belge istenecektir) ve tabldot servisi yapabilecek salonda yemek servisi öncesi ve sonrası gerekli düzenlemeleri yapabilecek adaylar değerlendirmeye alınacaktır.
Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını kura, yazılı ve sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Kura yeri zamanı ve çalışma adresi: İzmit Öğretmenevi ASO müdürlüğü 10 Ocak 2017 tarihinde saat 10:00 ile 11:00 gerçekleştirilecektir. Çalışma adresi Kozluk Mah. D 100 Karayolu üzeri Atatürk Kapalı Spor Salonu Kocaeli olarak belirtilmiştir. İzmit iş ilanları kariyer.

Yayınlanan bu ilanlara kişisel durumu ‘’ normal ‘’ olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede Yaralana ) olanlarda başvurabilir. Talep Daimi olup Başvuru talep sayısının tamamı Noter huzurunda kuraya tabidir. İş Kur üzerinden iş ilan numaraları ile başvuru yapılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.