Jandarma Genel Komutanlığı 18 Memur Alımı Haziran 2017

Jandarma Genel Komutanlığı 18 Memur Alımı Haziran 2017

Jandarma Genel Komutanlığı yayınlanan ilanda Bay Bayan olmak üzere 18 Memur alım ilanı yayınladı. Başvurular Başlamış Olup 03 Temmuz 2017 de sona erecektir. KPSS Şart bulunmayan ilana Bay Bayan Başvuru yapabilmektedir.

Jandarma Genel Komutanlığının sözleşmeli Kamu Personel alım ilanı yayınladı. Başvurular başlamış olup 03 Temmuz 2017 de sona eriyor. Başvuracaklar için başvuru linki sayfanın sonunda mevcuttur. KPSS Şartı bulunmayıp bay ve bayan adaylarda başvurabilir.

Başvuru Tarihi: Başvurular 07 Haziran 2017 tarihinde saat 09.00'da başlayacak ve 03 Temmuz 2017 tarihinde saat 17.00'de sona erecektir. Başvurular sadece internet adresinden yapılacak olup, posta ile veya diğer şekillerde yapılacak başvurular kabul edilmeyecek ve bu başvurulara cevap verilmeyecektir. Adaylar sadece bir unvanda başvuru yapacaklardır.

Alınacak Memur (Bilişim Personeli) bazı şartlar şöyle: Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, erteletmiş veya muaf olmak, Mevcut projelere/ yazılımlara hızlı adapte olmak ve geliştirmek, güçlü iletişim ve problem çözme yeteneklerine sahip olmak, Yoğun iş ortamında, grup içinde çalışma ve paylaşım düşüncesini benimsemek, Yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımlara yönelebilmek ve öğrenmeye açık olmak ve Analitik düşünme yeteneğine sahip olmak.

Başvuracaklarda Öğrenim ile ilgili istenen bölümler: Fakültelerin 4 yıllık Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu’nca kabul edilmiş yurtdışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

Ayrıca  fakültelerin 4 yıllık Endüstri, İstatistik, Matematik, Sistem Mühendisliği bölümlerinden mezun olup Bilgi Sistemleri, Elektrik ve Elektronik veya Elektronik ve Haberleşme alanlarında yüksek lisans veya doktora yapmış olmak şart.

Adaylar 07 Haziran 2017 ile 03 Temmuz 2017 tarihleri arasında, kurumun internet adresinden Personel Temin Alımı sayfasına girerek başvuru işlemleri sayfasına ulaşabileceklerdir. Beyana dayalı olarak yapılan ve sistem tarafından kabul edilen başvurular ön başvuru olarak kabul edilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum