Jandarma Genel Komutanlığı Sivil Memur Alım İlanı

Jandarma Genel Komutanlığı Sivil Memur Alım İlanı

Jandarma Genel Komutanlığı Tarafından Sivil Memur Alım İlanı Yayınlandı. Yayınlanan ilana göre 20 sivil memur alımı yapılacak olup başvurular başlamıştır. Başvuru son tarih 10 Mart 2017 olarak açıklanmıştır.

Jandarma Genel Komutanlığı karargahı ihtiyacı için yazılı unvanlara Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik hükümleri doğrultusunda 375 sayılı KHK'ya tabi açıktan temin yoluyla (20) sözleşmeli personel alınacaktır.

Sivil Memur 20 kişi alımı için: Yurt içi ve yurt dışı teknolojilerinin gelişmelerini takip edecek, raporlar hazırlayıp tekliflerde bulunacak yeterlilikte olmak, Elektronik ve haberleşme sistemlerinin çalışma verimliliğini belirlemek amacıyla sahada testler yapma ve sonuçlarını değerlendirme yeteneğine sahip olmak, Haberleşme standartları ve protokolleri konusunda bilgi sahibi olmak, Sayısal ve Analog telsiz haberleşmesi sistem ve teknolojilerinde(HF, VHF,UHF) iyi seviyede bilgi ve tecrübeye sahip olmak, Kablolu ve kablosuz haberleşme teknolojileri hakkında iyi seviyede bilgi sahibi olmak, Saha koşullarında çalışma ve seyahat engeli olmamak. 2016 KPSS P3 den en az 60 puanı bulunuyor olması gerekmektedir. İyi derecede yazılı sözlü İngilizce bilmek (YDS 80 ve üzeri diğer sınavlar (TOEFL, IETS) için denkliği not almış olmak). Tercih Sebepleri: Elektrik Elektronik ve Haberleşme sistemleri konusunda sertifika sahibi olmak ve bunu belgelemesi gerekmektedir.

Başvuru Tarihi: Başvurular 15 Şubat 2017 tarihinde saat 09.00'da başlayacak ve 10 Mart 2017 tarihinde saat 17.00'de sona erecektir. Başvurular sadece internet adresinden yapılacak olup, posta ile veya diğer şekillerde yapılacak başvurular kabul edilmeyecek ve bu başvurulara cevap verilmeyecektir. Adaylar sadece bir unvanda başvuru yapacaklardır. Ankara iş ilanları kariyer.

Aranan genel nitelikler: Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek, Belge olarak öğrenilen programlama dillerinin belirtildiği onaylı lisans veya lisansüstü transkript belgesi veya mezun olunan bölümden alınan eğitimi yapılan programlama dillerini belirten onaylı yazı, çalışılan yerden alınan ve kullanılan programlama dillerini gösteren onaylı yazı veya eğitim kurumlarından alınan kurs katılım sertifikaları gibi belgeler kabul edilir, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik’te belirtilen özlük hakları ve diğer kuralları kabul etmek, Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, erteletmiş veya muaf olmak, Mevcut projelere yazılımlara hızlı adapte olmak ve geliştirmek, güçlü iletişim ve problem çözme yeteneklerine sahip olmak, Yoğun iş ortamında, grup içinde çalışma ve paylaşım düşüncesini benimsemek, Yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımlara yönelebilmek ve öğrenmeye açık olmak ve Analitik düşünme yeteneğine sahip olması gerekmekte.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.