Jandarma Lojistik Hizmet Destek Komutanlığı İşçi Alımı

Jandarma Lojistik Hizmet Destek Komutanlığı İşçi Alımı

Jandarma Lojistik Hizmet Destek Komutanlığı İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 6 kişi olarak açıklandı. Başvurular 27 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir.

Jandarma Lojistik Hizmet Destek Komutanlığı İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 4 kişi Diğer Tahmil Tahliye ve 2 kişi Beden işçisi (Genel) olarak toplam 6 kişi istihdam edileceği açıklandı.

Diğer Tahmil Tahliye ve İlgili Yük Taşıma için şartlar: Ortaöğretim Lise ve dengi mezunu olması ve Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P94 sınavına girmiş ve minimum 60 puanı bulunuyor olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003556724 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 27 Ocak 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Beden İşçisi (Genel) 1 kişi için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003557645 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 27 Ocak 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir. Ankara iş ilanları kariyer.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, ilgili kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan: 21 Haziran 1927 tarihli ve 1111 sayılı Askerlik Kanunu veya 1076 sayılı Yedek Subaylar ve Yedek Askeri Memurlar Kanunu kapsamına giren ve askerlik hizmetini yaparken 3713 sayılı Terörle Mücadele Kanununun 21 inci maddesinde sayılan terör olaylarının sebep ve tesiri sonucu malul sayılmayacak şekilde yaralananlardan sağlık raporu ve terörle mücadelede yaralandığını gösteren komutanlık yazısı olanlar başvuru yapabileceklerdir.

Başvuracak adaylar Jandarma Lojistik Hizmet Destek Komutanlığı Ankara Çankaya istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 27 Ocak 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum