Jandarma Lojistik Hizmet Destek Komutanlığı Personel Alımı

Jandarma Lojistik Hizmet Destek Komutanlığı Personel Alımı

Jandarma Lojistik Hizmet Destek Komutanlığı İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 2 kişi olarak açıklandı. Başvurular başlamış olup 23 Mart 2017 tarihinde sona erecektir. Adaylar istenen belgelerle birlikte Ankara adresine başvura bilirler.

KPSS P94 sınavına girmiş olma şartı bulunmaktadır. Alınacak personeller Diğer Tahmil Tahliye ve İlgili Yük Taşıma işinde çalışacaktır. Kamu Kurum ve Kuruluşuna işçi olarak alınmasında uygulanan usul ve esas hakkında yönetmelik hükmüne göre alım yapılacaktır.

Ankara İş İlanları Alınacak Personel Ankara Sincan Jandarma Lojistik Hizmet Destek Komutanlığına alınacak yerleştirilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu TMY ( Terörle Mücadelede Yaralanan) olanlar başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar İnternetten veya şahsen 23 Mart 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurular başlamış olup iş kur üzerinden iş ilan 00003644351 Diğer Tahmil Tahliye ve İlgili Yük Taşıma numarası ile başvuru yapabileceklerdir.

Diğer Tahmil Tahliye ve İlgili Yük Taşıma 2 kişi için şartlar: Ortaöğretim Lise ve Dengi Mezun olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar Şahsen 23 Mart 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan: 21 Haziran 1927 tarihli ve 1111 sayılı Askerlik Kanunu veya 1076 sayılı Yedek Subaylar ve Yedek Askeri Memur Kanunun kapsamına giren ve askerlik hizmetini yaparken 3713 sayılı Terörle Mücadele Kanununun 21 inci maddesinde sayılan terör olaylarının sebep ve tesiri sonucu malul sayılmayacak şekilde yaralanan sağlık raporu ve terörle mücadelede yaralandığını gösteren komutanlık (Belge) yazısı ile durumlarını belgelendirenleri ifade eder.

İnternet üzerinden terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan olarak kayıt yaptırıp işlemlere devam etmek isteyenler yukarıda belirtilen belgeleri Kuruma getirerek bu durumlarını onaylatmak zorundadır.

Başvuracakların adaylar talep fazla olması durumunda talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu (fotokopilerle sunulacaktır), tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıkları yazılı veya sözlü sınavdan önce talep eden kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorunlar. 23 Mart 2017 Tarihine Kadar İstenen Belgeyi Ankara Sincan Jandarma Lojistik Hizmet Destek Komutanlığına teslim edilmesi gerekmektedir.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.