Jandarma Personel Temin Online Memur Personel Alımı Sona Eriyor (KPSS Yok)

Jandarma Personel Temin Online Memur Personel Alımı Sona Eriyor (KPSS Yok)

Online memur alımı başvuruları sona eriyor. Jandarma Personel Temin online memur personel alımı başvuru süreci ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte KPSS şartsız personel atama başvuruları ve tüm detaylar.

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından PERSONEL TEMİN’de memur personel alımı online başvuruları tamamlanacak. Sözleşmeli kamu personel atama başvuruları KPSS şartsız şartlar ve tüm detayları İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu haberimizde hazırladık. İşte sürece dair gerekli tüm bilgiler ve detayların yer aldığı haberimiz.

KPSS şartsız memur alımı

Sözleşmeli bilişim personeli alımında KPSS şartı bulunmamaktadır. Adayların başvuru için KPSS puanı yoksa değerlendirmede 70 olarak baz alınacaktır.

Jandarma Genel Komutanlığı kamu personel alımı şartları

Adayların başvuru için 657 DMK’daki genel şartları taşıması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 18 yaşını tamamlaması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmaması, askerlikle ilişiği olmaması, herhangi bir siyasi partiye üye olmamak genel şartlarını taşıması ve kılavuzda belirtilen diğer hususlara haiz olması gerekiyor.

Memur alımı mezuniyet şartları

Başvuru için Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği mezunu olmak şartı var.

Ayrıca diğer 4 yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, Fen-Edebiyat, Eğitim ve Eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar veya teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile İstatistik, Matematik veya Fizik mezunları da Jandarma personel alımına başvuru yapabilir.

4/B güncel personel alımı başvuru tarihleri

Jandarma Genel Komutanlığı sözleşmeli memur alımı için başvurular hemen aşağıdaki başvuru ekranından online olarak yapılabilir. Sürece dair gerekli iş ve işlemler Jandarma Personel Temin’de 15 Mayıs’a kadar yapılabilir. İşte gerekli başvurular.

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/jandarma-personel-alimi.20220428093947.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.