Jandarma Sınavlarında 13 Yıl Boyunca Sorular Dağıtılmış

Jandarma Sınavlarında 13 Yıl Boyunca Sorular Dağıtılmış

2010 KPSS sınavlarında ve Jandarma Genel Komutanlığı Sınavlarında Kopya Çekildiği Kanıtlanmıştır. Mağdur Edilen Vatandaşlar ve Öğrenciler.

2010 KPSS Sınavlarında kamu kurum ve kuruluşlarında yer bulmak için Kamu Personeli Seçme Sınavını kullanarak “ FETÖ/PDY “ yapılanmasına hız katarak zemin hazırlamak amacı ile bu yapılanmaya destek veren ve içerisinde yer alan cemaat üyelerine soruları verdikleri Cumhuriyet Savcılarının inceleme ve soruşturması neticesinde kanıtlanmıştır.

Hedef olarak KPSS sınavlarına göz diken ve devlet kadrolarında yer bulan cemaat üyelerinin hedefinde stratejik olarak bulunan bir çok kurum bulunduğu aşikardır. Ancak 2010 KPSS ile onlarca yıl okuyup üniversite sınavlarında dirsek çürüten gençliğin haklarının kaybolmasına sebep olan bu terör örgütün hile katarak bir çok umutları çalınan insanların haklarını kim verecek.

17 – 25 Aralık sürecinden sonra başlayan operasyonlar, incelemeler, soruşturmalar neticesinde KPSS 2010 sınav sorularının çalındığı bilgisi ulaşmıştı. Peki vatandaşların öğrencilerin 2010 KPSS sınavında memurluk hayali ile dirsek çürüttüğü onlarca insanın hak kayıplarının karşılanması ve o yıllarda umutları çalınmış insanlar için herhangi bir adım atılacak mı. Devletimize ve Milletimize yurt içinde ve yurt dışında onlarca ihaneti olan bu “ FETÖ/PDY “ örgütünün bu acımasız ve pervasız şekilde haksız olarak ve kul hakkı yiyerek kendi beslemiş olduğu üyelere bu sınav sorularını verdiği yılın hesabını mahkemelerde vermeli ve vermektedir.

2010 KPSS ile mağdur olan vatandaşlar ve öğrencilere yönelik olarak araştırma ve inceleme yapılarak 2010 yılında gerçekten kazanmış olan ancak “ FETÖ/PDY “ örgütü tarafından hayalleri çalınmış vatandaşların haklarını devletimizin iadei itibarla vermesini vatandaşlarca talep edilmektedir.

Jandarma Genel Komutanlığınca 2000 yılı ile 2013 yılına kadar alt kademedeki askerlerin yükselme sınavlarında aynı terör örgütü “ FETÖ/PDY “ tarafından cemaat üyeleri kazandırılmış ve hakkeden gerçek askerler baskı ile susturulmuş. Ayrıca sınavları kazanan örgütle bağı olmayanlar ise mülakat ile elenmiş ve hakları zorla gasp edilmiş.

Cumhuriyet Savcılarına itiraflarda bulunan FETÖ imamları vicdanlarını rahatlama çabası içerisinde oldukları ancak onbinlerce insanın haklarının ne olacağı ve bundan sonra sürecin nasıl işleyeceği merak konusu oldu.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum