JGK Sahil Güvenlik 14 Memur Alımları Başlıyor

JGK Sahil Güvenlik 14 Memur Alımları Başlıyor

Sahil Güvenlik Devlet Memuru olarak 14 kişi alınacağı açıklanmıştı. Başvuracak adaylar için başvurular 13 Kasım 2017 de on-line olarak yapılacaktır.

Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik 14 Kamu Personeli alacağını açıkladı. Başvurular 13 Kasım 2017 Pazartesi günü saat 15:00’ de başlayacak olup 06 Aralık 2017 Çarşamba günü saat 14:00’ de son bulacaktır. Başvurular Sahil güvenlik komutanlığı internet sayfasından yapılacaktır.

Başvuracak adaylar Bay ve Bayan olarak yapılabilir. Alımlar için 2016 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından asgari 60 puanı olması gerek. Ayrıca yaş şartı olarak 18 yaşını tamamlamış ve 36 yaşından gün almamış adaylar başvurabilir. Alınacak personeller Ankara adresine yerleştirilecektir.

Alınacaklar ve Görev şekilleri şöyle: Elektrik Mühendisi 1 kişi, Endüstri Mühendisi 3 kişi, Makine Mühendisi 1 kişi, Şehir Plancısı 1 kişi, Uzman 1 kişi, İş Hukuku ve Sözleşme Uzmanı 1 kişi, Elektronik Mühendisi 1 kişi, Gemi İnşa Mühendisi 1 kişi, Mütercim (İngilizce) 1 kişi, Uluslararası İlişkiler ve Anlaşmalar Uzmanı 1 kişi, Radyo Televizyon Uzmanı 1 kişi ve Sosyal Medya Uzmanı 1 kişi olarak toplam 14 kişi olarak alım gerçekleşecektir.

İlgili Haberler

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.