JGK Subay Astsubay Alım Sonuçları

JGK Subay Astsubay Alım Sonuçları

JGK Astsubay Kadın Erkek alımları 07 Ekim 2016 başvuruları son bulan ve 500 Subay alımı 14 Ekim 2016 başvuruları son bulan alım sonuçları açıklandı.

JGK Astsubay Kadın Erkek alımları 07 Ekim 2016 başvuruları son bulan ve 500 Subay alımı 14 Ekim 2016 başvuruları son bulan alım sonuçları açıklandı.

Jandarma Genel Komutanlığı bilindiği üzere Sitemizden duyurduğumuz 09 Eylül 2016 da Astsubay alımına çıkmış ve alınacak personellerin kadın erkek olarak alacağını açıklamıştı. Jandarma, Uçak Teknisyeni, Helikopter Teknisyeni, İstihkam, Muhabere, İkmal, Bakım, Personel ve Maliye” sınıflarında alımların yapılacağı duyuruldu. Başvuruluarın toplanmasının ardından Jandarma Genel Komutanlığı yapılan ilanda başvuruların sonuçlandığı belirtildi.

Jandarma Genel Komutanlığı sözleşmeli 500 subay ihtiyacını karşılamak üzere Sitemizden duyurduğumuz 01 Ekim 2016 da Subay alımına çıkmış ve alınacak personellerin Erkek olacağı açıklanmıştır. Jandarma Genel Komutanlığı subay Kara Havancılık, istihkam, ve Muhabere sınıflarında görevlendirmek üzere 500 Subay alımların yapılacağı duyuruldu. Başvuruluarın toplanmasının ardından Jandarma Genel Komutanlığı yapılan ilanda başvuruların sonuçlandığı belirtildi.

Jandarma Genel Komutanlığı kadın adayların başvurularını da göz önünde bulunduracak. Kadın adayların alımının yapılacağı sınıf “Jandarma” olarak belirtildi. Erkek adayların ise “Jandarma, Uçak/Helikopter Teknisyeni, İstihkam, Muhabere, İkmal, Bakım, Personel ve Maliye” sınıflarında, başvuruları sonuçlandı.

Jandarma Genel Komutanlığı sözleşmeli subay ihtiyacını karşılamak için lisans düzeyinde Jandarma, Kara Havacılık, istihkam, ve Muhabere sınıflarında görevlendirmek üzere 500 erkek personel alım başvuruları sonuçlandı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.