Kabin Memuru ve Yer Personeli Alımı

Kabin Memuru ve Yer Personeli Alımı

Kabin Memuru ve Yer Personeli Alımı için başvurular başlamış bulunmaktadır. Son başvuru tarihleri ilandan ilana farklılık göstermektedir. Başvurular Sunexpress İnsan Kaynakları resmi internet sitesi üzerinden online olarak yapılacaktır. Sunexpress kabin..

Sunexpress tarafından kabin memuru ve yer personeli alımı yayınladı. Kabin memuru ve yer personeli alımı için adaylarda aranan şartlar değişiklik göstermektedir.

Başvurular Sunexpress İnsan Kaynakları resmi internet sitesi üzerinden online olarak yapılabilecektir. Son başvuru tarihi, ilanlarda belirtilmemiştir.

Sunexpress kabin memuru alımı için 5 aşamalı bir alım usulü uygulamaktadır. Yer personeli alımında da bazı şartlar gerekmektedir. İşte kabin memuru ve yer personeli alımı için adaylarda aranan şartlar:

Kabin memuru alımı için adaylarda aranan şartlar: Adaylar beş bölümden oluşan bir süreçten geçirilecektir. İlk adıma adaylar yabancı dil sınavına davet edilecektir. Yabancı dil sınavı 100 sprudan oluşacak olup İngilizce olarak yapılacaktır. İkinci adımda ise İngilizce konuşma görüşmesi gerçekleştirilecektir. Üçüncü aşama olarak ise MMPI testi uygulanmaktadır. Toplamda 566 adet cümleden oluşmakta ve yaklaşık 3 saat sürmektedir.

Adaylar, dördüncü aşamada mülakat kurulu tarafından görüşmeye davet edilmektedir. Beşinci adımda, insan kaynakları tarafından başarılı olan adaylara iş teklifi gönderilecektir.

Yer Personeli Alımı için adaylarda aranan şartlar: Adaylarda, üst düzey hizmet vermeyi devam ettirmesi, hem yolcular hem de iş arkadaşlarıyla başarılı iletişim kurmayı yapabilmesi gerekmektedir. Hem İngilizce bilgisinin hem de Almanca bilgisinin iyi derecede olması gerekmektedir. İlgi duyduğunuz işe bağlı olarak farklı gereklilikler ortaya çıkacaktır. (Ehliyet sahibi olmak, iyi derecede bilgisayar kullanabilmek)

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum