Kadın Erkek Sözleşmeli Yeni Memur Alımı Bugün Açıklandı (İkamet Şartsız)

Kadın Erkek Sözleşmeli Yeni Memur Alımı Bugün Açıklandı (İkamet Şartsız)

Kamu Üniversitesi bünyesinde kadın ve erkek adayların başvuru yapabileceği kadrolara güncel memur alımı bugün açıklandı. İşte şartlar ve tüm süreç.

Dicle Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yeni kadrolara SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI bugün yayımlandı. Yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın, KPSS 2020 puan sıralaması esas alınmak suretiyle sözleşmeli 5 personel alımı yapılacak. İŞ İLANLARI KARİYER olarak süreci ve tüm şartları bu yazımızda hazırladık.

dicle-universitesi.jpg

Mezuniyetler bazında memur alımı şartları

2 Destek Personeli (Temizlik Görevlisi) alımı için erkek olmak, ortaöğretim mezunu olmak, MEB onaylı Hijyen belgesine sahip olmak, 2020 yılı KPSS’den en az 60 puan almış olmak,

2 Destek Personeli (Temizlik Görevlisi) alımı için erkek olmak, Ortaöğretim mezunu olmak, MEB onaylı Kat Hizmetleri Personeli Geliştirme ve Uyum Sertifikası ile Hijyen Belgesine sahip olmak, 2020 yılı KPSS’den en az 60 puan almış olmak,

1 Mühendis alımı için erkek-kadın olmak, Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Donanımı Ve Teknolojisi Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği Lisans programların birinden mezunu olmak gerekiyor.

Dicle Üniversitesi memur alımı genel şartları

2020 yılı KPSS’den en az 70 puan almış olmak,

657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşımak gerekiyor.

Ortaöğretim mezunları için 2020 KPSS- P94 Lisans mezunları 2020 KPSS(P3) için sınavına girmiş olmak,

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,

Askerlikle ilişiği olmamak,

KHK ile ilişiği kesilenler veya sözleşmesi tek taraflı fesih edilenler başvuruda bulunamazlar. Çeşitli KHK ile kamu görevinden çıkarılanlar başvuruda bulunamazlar.

Görevini devamlı yapmasına engel teşkil edecek sağlık problemi bulunmadığını tam teşekküllü bir sağlık kuruluşundan aldığı sağlık raporu ile belgelendirmek gerekiyor.

Kamu üniversitesi personel alımı başvuruları

Adaylar Dicle Üniversitesi memur alımı için başvurular ilanın Resmî Gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde yapmaları gerekiyor. Süreç 27 Mart’a kadar devam edecek. İşte gerekli başvuru kılavuzu ve başvuru ekranı:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/dicle-universitesi-personel-alimi.20220318115906.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum