Kadrolu 8 9 11. Derece VHKİ Şoför Memur Evlendirme Memuru Mühendis Alımı Başladı

Kadrolu 8 9 11. Derece VHKİ Şoför Memur Evlendirme Memuru Mühendis Alımı Başladı

Kamu kurumu bünyesinde 8, 9 ve 11. Derece olmak üzere yeni kadrolara farklı branşlarda atama başvuruları başladı. Kamu memur atama başvuru süreci ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Siirt ili iş ilanları kapsamında Tillo Belediye’si için yeni kadrolara farklı branşlarda atama süreci başladı. 8, 9 ve 11. Derece olmak üzere kadrolu Memur alımı, V.H.K.İ alımı, Mühendis alımı, Evlendirme Memuru alımı ile Şoför alımı başladı. Atamalar KPSS 60 puanı ile yapılabilecek. İşte gerekli tüm detayların yer aldığı başvuru haberimiz.

Kamu personel alımı genel şartlar

657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak, Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, KPSS’den en az 60 almak, daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak, en az (B) sınıfı ehliyeti olmak şartları var.

Tillo Belediyesi personel alımı mezuniyetler

1 Memur alımı GİH sınıfı 9. derece kadroya, 1 V.H.K.İ alımı GİH sınıfı 9. derece kadroya, 1 Mühendis alımı TH sınıfı 8. derece kadroya, 1 Evlendirme Memuru alımı GİH sınıfı 11. derece kadroya ve 1 Şoför alımı GİH sınıfı 11. derece kadroya olacak.

1 Memur alımı için Herhangi bir lisans programından mezun olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

1 V.H.K.İ alımı için Herhangi bir ortaöğretim kurumundan (lise veya dengi okul) mezun olmak, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

1 Mühendis alımı için Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği lisans programlarından mezun olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

1 Evlendirme Memuru alımı için Herhangi bir lisans programından mezun olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak,

1 Şoför alımı için Herhangi bir lisans programından mezun olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor.

Kadrolu memur alımı başvuru tarihleri

Siirt ili Tillo Belediyesi kadrolu memur alımı için başvuru iş ve işlemleri 25 Temmuz ile 27 Temmuz 2022 tarihleri arasında yapılabilir. Başvurular internetten e-posta adresine online olarak, posta ile veya şahsen yapılabilecektir. Başvuru ikamet şartı yok. İşte gerekli başvuruların yer aldığı haberimiz.

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/tillo-belediyesi-memur-alimi.20220610164616.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum