Kadrolu VHKİ - Şoför Personel Alımı Yapılacak! En Az Lise

Kadrolu VHKİ - Şoför Personel Alımı Yapılacak! En Az Lise

En az lise mezunu kamu personel VHKİ ile şoför alımı yapılacak. Kamu kurumu bünyesinde başvurulara dair detaylar ve süreç bu yazımızda.

İskilip Belediye Başkanlığına ilk defa atanmak üzere memur alım ilanı yayımlandı. Çorum ili iş ilanları bünyesinde kadrolu Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni alımı ile Şoför alımı yapılacak. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu DMK’ya tabi 11. derece kadrolar için gerekli başvuru süreci ve tüm detaylar bu yazımızda İŞ İLANLARI KARİYER olarak hazırladık.

iskilip-personel-alimi.jpg

Kamu personeli alımı 2022 başvuru genel şartları

Başvuru için adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu DMK’daki genel hususlara haiz olması gerekiyor. Ayrıca;

Türk vatandaşı olmak,

Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

Askerlikle ilişiği olmamak,

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak,

Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak,

​​​​​​​En az (B) veya en az(D) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak,

V.H.K.İ. kadrosu için, MEB onaylı Bilgisayar sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okuldan Bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek gerekiyor.

memur-vhki-alimi.jpg​​​​​​​

İskilip Belediyesi memur alımı kontenjan şartları

1 V.H.K.İ. alımı GİH sınıfı 11. derece kadrolara olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin İşletme, İktisat veya Kamu Yönetimi programlarının birinden mezun olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek, Kadın/Erkek adaylar KPSSP3 Puan türünden en az 60 almak,

1 V.H.K.İ. alımı GİH sınıfı 11. derece kadrolara olacak. Herhangi bir ortaöğretim kurumundan (lise veya dengi okul) mezun olmak, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek, Kadın/Erkek adaylar KPSSP94 Puan türünden en az 70 almak,

1 ŞOFÖR alımı GİH sınıfı 11. derece kadrolara olacak. Herhangi bir ortaöğretim kurumunun (lise veya dengi okul) mezun olmak, En az D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Kadın/Erkek adaylar KPSSP94 Puan türünden en az 60 almak gerekiyor.

Memur alımı başvuru tarihleri

Adaylar başvurularını online olarak belediye e-posta adresine, şahsen veya posta ile yapabileceklerdir. Başvuru süreci 4 Nisan ile 6 Nisan 2022 tarihleri arasında olacak.

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/skilip.20220225073105.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum