Kafkas Üniversitesi KPSS'siz veya Taban Puansız 58 Memur Alımı 3 Mayıs Son

Kafkas Üniversitesi KPSS'siz veya Taban Puansız 58 Memur Alımı 3 Mayıs Son

Kafkas Üniversitesi sözleşmeli 58 kamu personeli memur alımı yapacak. Memur alımı başvurularına dair tüm detayları ve başvuru şartlarını bu haberimizde başvuru son haftası öncesinde hatırlatmak istiyoruz. İşte detaylar.

Kafkas Üniversitesine sözleşmeli statüde olmak üzere KPSS şartı olmadan ve KPSS taban puan şartsız 58 kamu personeli alımı başvuruları alınıyor. Başvurular 3 Mayıs 2021 tarihine kadar tamamlanması gerekiyor. Başvurular online olarak tamamlanacak. Detaylar ve başvurulara dair süreci bu yazımızda bulabilirsiniz. Kafkas Üniversitesi KPSS'siz veya Taban Puansız 58 Memur Alımı 3 Mayıs Son. İŞşte başvurulara dair tüm detaylar

Başvuru Süreci

Üniversite personel alımları aşağıdaki bağvuru ekranı üzerinden direkt yapılabilecektir. Başvurular 3 Mayıs 2021 tarihi saat 17.00'a kadar online olarak yapılabilir. Farklı şekilde, şahsen veya posta ile başvuru kabul edilmiyor.

Kontenjan ve Mezuniyetler

20 Hemşire alımı için Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümü Mezunu olmak,

23 Hemşire alımı için Hemşirelik Lisans Mezunu olmak,

12 Ebe alımı için Ebelik Lisans Mezunu olmak,

1 Eczacı alımı için Fakültelerin Eczacılık Bölümlerinden mezun olmak,

2 Röntgen Teknisyeni alımı için Yükseköğretim Kurumlarının Tıbbi Görüntüleme Teknikleri/Radyoloji Programı önlisans mezunu olmak gerekiyor.

Başvuru Genel ve Özel Şartları

Başvuru yapacak adaylarda, öğrenimle ilgili koşullar ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesindeki aşağıda belirtilen genel şartlar aranır.

KPSS (B) grubu sınavlardan lisans mezunları için 2020 KPSSP3, önlisans mezunları için 2020 KPSSP93, lise mezunları için 2020 KPSSP94 puanı esas alınacaktır.(Eczacı pozisyonu için KPSS şartı aranmamaktadır.)

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, Başvuru yapacak adayların son 1 yılda (istifa tarihinden itibaren) herhangi bir kurumda sözleşmeli personel (657 4/B) statüsünde çalışmamış olmaları gerekmektedir.

Kafkas Üniversitesi KPSS'siz veya taban puansız 58 memur alımı 3 Mayıs Son! Başvuru son günü öncesinde tüm başvuru genel ve özel şartlarına dair detaylara aşağıdaki başvuru ekranı üzerinden direkt olarak erişim sağlayabilirsiniz.

Başvuru Ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.