Kafkas Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Kafkas Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Kafkas Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayınlanan 18 Aralık 2017 tarihli resmi ilana göre 4/B Sözleşmeli Personel kapsamında sağlık personeli alımı yapılacak.

Kafkas Üniversitesi 'nce 18 Aralık 2017 'de yayınlanan ilanda 657 DMK 4/B maddesi uyarınca sözleşmeli personel statüsünde sağlık personeli (hemşire) alımı yapılacağı açıklandı.

Başvurular ilgili kuruma şahsen 2 Ocak 2018 tarihine kadar istenen belgelerle beraber yapılması gereklidir.

Adayların 2016 KPSS (B) grubu puanı esas alınacaktır. Adaylardan 2016 KPSS’den 60 (Altmış) ve üzeri puan alanların başvurusu kabul edilecektir.

5 Hemşire alımı için: Fakülte veya Yüksekokulların Hemşirelik Bölümü Lisans Programı mezunu olmak.

3 Hemşire alımı için: Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümü Mezunu olmak, Yeni Doğan Sertifikasına sahip olmak veya 1 yıl Yeni Doğan Ünitesinde çalışmış olmak ve çalışılan süreyi belgelendirmek.

3 Hemşire alımı için: Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümü Mezunu olmak, Yoğun Bakım Ünitesinde en az 1 yıl çalışmış olmak ve bu durumu belgelendirmek, İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim belgesine sahip olmak. Geriatri katılım belgesine sahip olmak.

Başvurular alındıktan sonra herhangi bir yazılı veya sözlü sınav yapılmayacak olup alımlar KPSS puan sıralamasıyla gerçekleştirilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum