Kahramanmaraş Öğretmenevi Aso Müdürlüğü İşçi Alımı

Kahramanmaraş Öğretmenevi Aso Müdürlüğü İşçi Alımı

Kahramanmaraş Öğretmenevi Aso Müdürlüğünden yapılan ilanda 3 işçi alımı yapılacağı duyuruldu. Son başvuru tarihi 07 Kasım 2016 olarak açıklanmıştır.

Kahramanmaraş İş İlanları Kariyer Öğretmenevi Aso Müdürlüğünden yapılan ilanda 3 işçi alımı yapılacağı duyuruldu. Son başvuru tarihi 07 Kasım 2016 olarak açıklanmıştır. Alınacak personel Kahramanmaraş Öğretmenevi Aso Müdürlüğü çalışacak olup 2 personel  Kahramanmaraş Öğretmenevi Beden İşçisi (Temizlik) olarak, 1 personel Büro işçisi olarak çalıştırılacağı belirtildi. Çalışma adresi olarak Kahramanmaraş Öğretmenevi Aso Müdürlüğü olarak belirtilmiştir.

Alınacak Beden İşçisi (Temizlik) için şartlar: Ortaöğretim (lise ve dengi) okul mezunu olması, Daimi ve tam süreli çalışıcak olan personel İş kur (00003453211) iş ilanı no ile internet sitesinden son başvuru tarihi 07 Kasım 2016 ya kadar yapmaları gerekmektedir. Başvuru yapacak olan kişilerin taleplerde 2014 KPSS P94 en az 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Alınacak Büro İşçisi 1 kişi için şartlar: En az lisans mezunu olmak, Daimi ve tam süreli çalışıcak olan personel İş kur (00003453244) iş ilanı no ile internet sitesinden son başvuru tarihi 07 Kasım 2016 ya kadar yapmaları gerekmektedir. Lisans mezunu Büro işçisi olarak alınacak personel yüksek öğrenim kurumlarının lisans ve Kpss Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P3 en az 60 puan olması gerekmektedir. Taleplerde 2016 KPSS P3 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Çalışma adresi Kahramanmaraş şehit hanifi Çakallı Öğretmenevi ve Akşam sanat okul Müdürlüğü olarak açıklanmıştır.

Yayınlanan bu ilanlara kişisel durumu ‘’ normal ‘’ olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede Yaralana ) olanlarda başvurabilir. Talep Daimi olup Başvuru talep sayısının tamamı Noter huzurunda kuraya tabidir. İş Kur üzerinden iş ilan numaraları ile başvuru yapılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.