Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Personel Alımı

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Personel Alımı

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Sağlık Personel Alım ilanı 19 Aralık 2016 da yayınladı. Başvuracaklar için son tarih 02 Ocak 2017 olarak açıklanmıştır.

Aranan şartlar 1 Kişi Hemşirelik bölümü Lisans mezunu olup, belgelendirmek kaydıyla en az iki yıl üniversite hastaneleri kadın doğum servisi deneyimine sahip olması, 1 Kişi Hemşirelik bölümü Lisans mezunu olup, belgelendirmek kaydıyla en az iki yıl üniversite hastaneleri dahiliye servis deneyimine sahip olması,1 Kişi Hemşirelik bölümü Lisans mezunu olup, belgelendirmek kaydıyla en az bir yıl üniversite hastanelerinde kulak burun boğaz servis deneyimine sahip olması, 1 Kişi Hemşirelik bölümü Lisans mezunu olup, belgelendirmek kaydıyla en az bir yıl üniversite hastaneleri acil servis deneyimine sahip olması, 1 Kişi Hemşirelik bölümü Lisans mezunu olup, belgelendirmek kaydıyla en az bir yıl üniversite hastaneleri pediatri servis deneyimine sahip olması ve 7 Kişi Hemşirelik bölümü Lisans mezunu olup, belgelendirmek kaydıyla en az bir yıl yoğun bakım servis deneyimine sahip olması gerekmektedir.

Şartlar: Türk vatandaşı olması, Kamu haklarından mahrum bulunmaması, Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olması, bir meslek veya sanat okulunu bitirenler en az 15 yaşını doldurmuş olmak ve Türk Medeni Kanununun 12. maddesine göre kazai rüşt kararı almış olması, Taksirli suçlar hariç olmak üzere, affa veya zaman aşımına uğramış yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş, hükümlülüklerine ilişkin kayıtları adli sicilden çıkarılmış olsa bile bir cürümden hükümlü bulunmamak veya soruşturma altında olmaması gerekmektedir.

KPSS (B) grubu, Lisans Mezunları için KPSSP3 puanı esas alınacaktır. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak. 5917 sayılı Kanunun 47. maddesinin 5. Fıkrası (2) bendi gereğince, sözleşmeli (4/B) olarak istihdam edilecektir.

Başvuru esnasında istenecek belgeler: Başvuru formu, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Diploma Fotokopisi, 1 Adet Resim, Kamu Personeli Seçme Sınavı 2016 KPSS (B) sınav sonuç belgesi olması gerekmektedir. Kahramanmaraş iş ilanları kariyer.

Başvurular 02 Ocak 2017 tarihinde son bulacaktır. Başvuruda bulunacak adaylar başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.