Kahramanmaraş Ziraat Odası Personel Alımı

Kahramanmaraş Ziraat Odası Personel Alımı

Ziraat Odası Personel Sözleşmeli Personel Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular 13 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir.

Ziraat Odası Personel Sözleşmeli Personel Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular 13 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir. Kahramanmaraş Ziraat Odası Personel alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Personel istihdam edileceği açıklandı.

Ziraat Odası Personel Sözleşmeli 1 kişi için şartlar: En az ticaret meslek lisesi mezunu muhasebeden anlayan sözleşmeli olarak çalıştırılmak üzere bir eleman alımı yapılacaktır. KPSS şartı aranmamakta olup en az 18 yaşını bitirmiş olması gerekmektedir. Erkek adaylar için askerlik yapmış yada muaf olması gerekmektedir.

Kahramanmaraş Elbistan Ziraat Odası Meclisinin 19 Aralık 2016 tarih ve 10 nolu kararı gereği, Ziraat Odasına sözleşmeli olarak çalıştırılmak üzere en az ticaret meslek lisesi mezunu muhasebeden anlayan asgari ücretli sözleşmeli olarak çalıştırılmak üzere bir eleman alımı yapılacaktır. İlgililerin Ziraat Odasına 13 Ocak 2017 mesai bitimine kadar Ziraat Odasına Şahsen müracaatta bulunmaları gerekmektedir.

Başvuru esnasında istenecek belgeler: Dilekçe, Mezuniyet belgesi (Diploma), Sabıka kaydı, Sağlık raporu ve Nüfus cüzdan fotokopisi olması gerekmektedir. İlana başvuracakların talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak adaylar Kahramanmaraş’a istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracak adaylar 13 Ocak 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Kahramanmaraş iş ilanları kariyer.

Ziraat Odası Başkanlığı Kahramanmaraş Elbistan Personel Alım İlan Kılavuzu için Tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.