Kalkınma Ajansı 5 Şehre Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak! Kılavuz Yayımlandı

Kalkınma Ajansı 5 Şehre Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak! Kılavuz Yayımlandı

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı personel alım ilanı yayımlandı. 5 şehirde çalıştırılmak üzere uzman kamu personel alımı başvuru süreci ve tüm detayları bu yazımızda hazırladık. İşte başvurular ve tüm detaylar.

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) için Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde Bolu, Düzce, Kocaeli, Sakarya ve Yalova illerinde çalıştırılmak üzere yeni kamu personeli alımı açıklandı. İŞ İLANLARI KARİYER olarak gerekli tüm süreci ve şartları bu yazımızda hazırladık.

Memur alımı başvuru genel şartları

Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmişse muvazzaf askerlik hizmetini yapmış ya da ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, olağanüstü Hal Kanun Hükmünde Kararnameler ile kamu görevinden çıkarılmamış olmak veya olağanüstü hal döneminde alınan tedbirler nedeniyle görevlerine son verilmemiş olmak, KPSS’den ilgili puan türlerinden en az 80 almak gerekiyor.

Kamu personel alımı başvuru mezuniyet şartları

1 kişi İşletme, Uluslararası İlişkiler,

1 kişi İktisat,

1 kişi Şehir ve Bölge Planlama, Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Metalurji Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği, Kimya Mühendisliği,

1 kişi Şehir ve Bölge Planlama, Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Metalurji Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği, Kimya Mühendisliği bölümlerinden başvuru yapabilecek.

Sözleşmeli personel alımı başvuru süreci

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı başvuru sayfasından online olarak yapılabilecektir. Süreç 24 Haziran ile 3 Temmuz 2022 tarihleri arasında olacak. İşte gerekli başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/marka-personel-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.