Kamu Bankası Kadrolu 460 Memur Alımı Online Başvuruları! Tüm Şartlar

Kamu Bankası Kadrolu 460 Memur Alımı Online Başvuruları! Tüm Şartlar

Kamu bankası bünyesinde KPSS şartı olmadan yeni kadrolara 460 memur alımı online başvuruları alınıyor. İşte banka personeli memur alımı detayları ve tüm süreç.

5 Farklı iş ilanına başvurular Kamu Bankası bünyesinde devam ediyor. Ziraat Bankası bünyesinde gerek banka için gerekse iştirakleri bünyesinde toplam 460 kadro için online olarak alınıyor. İŞ İLANLARI KARİYER olarak hazırladığımız ve tüm gerekli başvuru şartlarına erişim sağlayabileceğiniz haberimiz ve tüm süreç:

Banka personeli alımı (kontenjanlar)

  • Ziraat Bankası Teftiş Kurulu için 30 Müfettiş Yardımcısı,
  • Ziraat Teknoloji için 100 Uzman Yardımcısı,
  • Genel Müdürlük Birimleri ile Şubeleri için 100 Uzman Yardımcısı alımı,
  • Genel Müdürlük Birimleri ile Şubeleri için 150 Servis Görevlisi alımı,
  • Ziraat Katılım Bankası için 60 İdari Alana, 20 Mühendislik Alanına olmak üzere 80 kadroya başvurular alınıyor. Toplam 460 kontenjana dair banka personeli alımı başvuru detayları ve şartlar şu şekildedir:

ziraat.jpg

Ziraat Bankası memur alımı (Genel Şartlar)

  • Adayların T.C. vatandaşı olması,
  • Yaş itibarıyla 1 Ocak 1992 ve sonrası doğumlu olması,
  • Adayların askerlik görevini tamamlamış veya erteletmiş olmak ya da askerlik yükümlülüğünden muaf tutulmuş olması şartları yer almaktadır. İşte kontenjanlar bazında mezuniyet şartlarına dair detaylar:

30 Müfettiş Yardımcısı alımı mezuniyet şartları (Ziraat Bankası A.Ş.)

Ekonomi (İktisat), İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Uluslar arası İlişkiler, Hukuk, İstatistik, Ekonometri, Bankacılık, Finans, Risk Yönetimi, İşletme Bilgi Yönetimi, İşletme Yönetimi, Yönetim Bilişim Sistemleri, Finans Mühendisliği, Muhasabe ile bankacılık mesleğiyle ilgili bölümler, Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği mezunları başvuru yapabilir.

100 Uzman Yardımcısı alımı mezuniyet şartları (Ziraat Teknoloji A.Ş)

Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektronik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Fizik Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, İşletme Mühendisliği ile Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilgisayar Bilimleri, İstatistik, Matematik mezunları başvuru yapabilir.

100 Uzman Yardımcısı alımı mezuniyet şartları

Tüm Mühendislik Fakültesi veya bölümlerinden mezun veya işe başlama tarihinde mezun olabilecek durumda olan adaylar başvuru yapabilir.

150 Servis Görevlisi alımı mezuniyet şartları

4 yıllık eğitim veren bölümleri ile denkliği yetkili makamlarca onaylanmış yabancı ülkelerdeki üniversitelerden mezun olmak veya işe başlama tarihinde mezun olabilecek durumdakiler başvuru yapabilir.

80 Uzman Yardımcısı alımı mezuniyet şartları

4 yıllık eğitim veren bölümleri ile denkliği yetkili makamlarca onaylanmış yabancı ülkelerdeki üniversitelerden mezun olmak ya da işe başlama sırasında mezun olduğuna dair belgeyi ibraz etmek koşuluyla son sınıfta okuyor olanlar başvuru yapabilir.

Banka personeli alımı başvuru tarihleri

Adaylar kadrolu 460 memur alımı kapsamında Ziraat Bankası için başvurularını 21 Ocak 2022 tarihine kadar yapabileceklerdir. İşte başvurulara dair gerekli olan başvuru ekranı ve başvuru kılavuzu:

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum