Kamu Bankası KPSS Şartsız Bireysel Danışman Personel Alımı Yapacak! Kılavuz Yayımlandı

Kamu Bankası KPSS Şartsız Bireysel Danışman Personel Alımı Yapacak! Kılavuz Yayımlandı

Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası bünyesinde KPSS şartı olmadan yeni bireysel danışman personel alımı açıklandı. Banka personeli alımı başvuru süreci ve tüm detaylar bu yazımızda.

Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası “TKYB” tarafından Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS şartı olmadan bireysel danışman alımları ilanı yayımlandı. Bireysel danışman personel alımı başvuru süreci, şartları ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Banka personeli alımı

Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası’nın (TKYB) Dünya Bankası ile iş birliği halinde yürütmekte olduğu "Kayıtlı İstihdam Yaratma Projesi"nin Kredi Bileşeni kapsamında Proje Uygulama istihdam edilmek üzere Satın Alma Uzmanı alımı yapılacak. Başvuru ilanlarına aşağıdaki kılavuzlardan direkt olarak erişim sağlayabilirsiniz.

Kalkınma Bankası personel alımı mezuniyet - özel şartlar

Mühendislik, Hukuk, Ekonomi, Finans, İşletme veya Ticaret veya ilgili alanlarda lisans derecesi alan, En az 5 yılı satın alma alanında olmak üzere en az 8 yıllık satın alma deneyimi olan, Kamu kurumları ve uluslararası kuruluşlarla çalışma deneyimli, Türkiye'deki kamu alımları/satın alma kuralları ve prosedürleri hakkında temel bilgi sahibi, sözlü ve yazılı Türkçe ve İngilizce dillerinde akıcı olan, Office uygulamalarını ve diğer Profesyonel yazılımları kullanabilen, seyahat kısıtlaması olmayan, takım çalışması becerileri olan, analitik düşünme ve problem çözme becerilerine sahip, esnek çalışma saatlerine uyumlu, erkek adaylar için en az iki yıl askerlik hizmetini tamamlamış veya tecilli adaylar başvurabilir.

Danışman personel alımı başvuruları nasıl olacak?

Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası’nın (TKYB)  personel alımı için süreç 17 Şubat’a kadar devam edecek. Adayların başvuru iş ve işlemleri İngilizce olacak. Adaylar aşağıdaki başvuru ekranı üzerinde yer alan 2 ilanı altında bulunan İş Tanımı alanından gerekli detayları inceleyebilir. Ayrıca “Özgeçmiş Formu” indirilip doldurulması gerekiyor. Başvuru da ilgili ekran üzerinden alınacak olup, “Başvurulan Pozisyon” sekmesinden başvurulacak ilan seçilebilecektir. Adaylar “Özgeçmiş Formu” yükleyerek “Başvur” sekmesinden ilgili süreci tamamlayabilir. Başvuru ilanları:

İlan 1: https://isilanlarikariyer.com/d/file/kalkinma-bankasi-ilan-1.pdf

İlan 2: https://isilanlarikariyer.com/d/file/kalkinma-bankasi-ilan-2.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum