Kamu Bankası KPSS Şartsız Kadrolu 150 Personel Alımı Online Başvuru

Kamu Bankası KPSS Şartsız Kadrolu 150 Personel Alımı Online Başvuru

Kamu Bankasına KPSS şartı aranmadan yeni 150 memur alımı online başvuruları alınıyor. Kimler Halkbank 2022 yılı personel alımına başvurabilir? İşte banka personeli alımları başvuruları ve tüm detaylar.

2022 yılı KAMU BANKASI memur alımı online başvuruları alınıyor. Halkbank kamu memur alımı başvuru süreci, başvuru şartları ve başvuru ekranını İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu haberimizde hazırladık. İşte sürece dair tüm detayları bulabileceğiniz haberimiz.

Banka personeli alımı genel şartlar

Başvuru için T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Bankacılık Kanununa göre bankalarda çalışması yasaklanmamış olmak, sağlık durumu açısından görevini devamlı yapmasına engel olabilecek bir hali bulunmamak gerekiyor.

Askerlik ve yaş şartları itibarıyla adayların askerlik görevini tamamlamış, muaf veya en az 31 Aralık 2022 tarihine kadar tecilli olmak ya da bedelli askerlikten yararlanacak olması ile 1 Ocak 1993 ve sonrası, 1 Ocak 2004 öncesi doğumlu olması gerekiyor.

Halkbank personel alımı mezuniyet şartları

Lisans veya yüksek lisans bölümlerinden 15 Ağustos 2022 itibarıyla mezun olmak şartları var. İşte mezuniyetler:

Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri, Fizik Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Fizik, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri, İstatistik, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, Bilişim Sistemleri Mühendisliği,

İşletme Mühendisliği, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Matematik, Bilgi Güvenliği Teknolojisi, Matematik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Matematik ve Bilgisayar Bilimleri, Elektronik Mühendisliği, Matematik-Bilgisayar, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Yapay Zeka Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Endüstri Sistemleri Mühendisliği mezunları başvurabilecek.

halkbank-personel-alimi-mezuniyetler.jpg

Kamu personeli alımı başvuru tarihleri

Halkbank 150 memur alımı için başvurular 27 Mayıs 2022 tarihine kadar sürecektir. Banka personeli alımı başvuru ücreti 150 T’dir. İşte tüm detayları bulabileceğiniz başvuru kılavuzu ve başvuru ekranı.

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/halkbank-memur-alimi.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum