Kamu Denetçiliği Kurumu Sözleşmeli Personel Alımı

Kamu Denetçiliği Kurumu Sözleşmeli Personel Alımı

Kamu Denetçiliği Kurumu tarafından 21 Ağustos 2017 tarihinde personel alımı ilanında TBMM Kamu Denetçiliği Kurumu’nda istihdam etmek üzere toplamda sözleşmeli 5 personel alımı yapılacağı duyuruldu. Başvurular 19 Eylül 2017 tarihinde sona erecektir. Adayla

Kamu Denetçiliği Kurumu 21 Ağustos 2017 tarihinde 5 sözleşmeli bilişim personeli alımı ilanı yayınladı.

Başvuru yapmak isteyen adayların istenilen belgelerle beraber Kamu Denetçiliği Kurumu İnsan Kaynakları Bürosu’na başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurular 5 Eylül 2017 tarihinde başlayıp 19 Eylül 2017 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru sırasında adaylardan istenilen belgeler; başvuru formu, Kamu Personeli Seçme Sınavı sonucunu gösterir belge, YDS sonucunu gösterir belge, diploma aslı veya okul ya da noter onaylı sureti, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığını gösterir belge, özgeçmiş olarak belirtilmiştir.

Adaylarda aranan genel şartlar: 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. Maddesinde yer alan genel şartları taşımak, sağlık durumu itibariyle görevini devamlı yapmasına engel olacak herhangi bir sağlık problemine sahip olmamak, dört yıllık eğitim fakültelerin bilgisayar, yazılım, elektrik, elektronik, endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

Başvuru yapacak olan adayların bilgisayar çevre bilimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemesi ve erkek adayların askerlik hizmetini yapmış ya da muaf olması da gerekmektedir.

Yazılım uzmanı, ağ ve sistem uzmanı, web programlama ve tasarım uzmanı kadrolarına başvuru yapabilmek için adaylarda aranan özel şartlar yer almaktadır. Özel şartlara ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.