Kamu Hastaneleri Personel Alımı

Kamu Hastaneleri Personel Alımı

Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak çalışan Kamu Hastaneleri personel alım ilanı yayınladı. Son başvuru 27 Temmuz 2016 tarihi olarak belirtilmiştir.

Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak çalışan Kamu Hastaneleri personel alım ilanları yayınlamaya devam ediyor ve bu kez yayınladığı ilanda personeller yarı zamanlı veya tam zamanlı çalışmak üzere satın alma danışman alımı yapılacak. Sağlık Bakanlığı yeni projeler ile işçi alımına devam ediyor.

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı yayınladığı ilan metninde ; Kamu Hastanelerinde Yenilikçi Sağlık Yönetimi Projesinde satış danışmanı olarak görev almak istiyorsanız 27 Temmuz 2016 tarihine kadar Kamu Hastaneleri’nin resmi internet sitesi üzerinden başvurularınız yapmış olmanız gerekmektedir.

Başvuruda istenenler müracaat formu ve özgeçmişidir. Kamu Hastaneleri’nin internet sitesinden gerekli belgeleri edinebilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

Başvuru şartları: Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden lisans diplomasına sahip olmak, Kamu İhale Kanunu veya Uluslararası Finans Kuruluşlarının Satın Alma Süreçlerinde en az 3 (üç) yıl tecrübe sahibi olmak, Türkçe ve İngilizceyi iyi düzeyde konuşmak ve bilgisayar okuryazarlığına sahip olmak, Tercihen, kamuda ya da özel sektörde, mal ve hizmet alımlarına ilişkin Dünya Bankası Satınalma Prosedürleri konusunda en az 1 (bir) yıl tecrübe sahibi olmak, Tercihen yazılım geliştirme ile ilgili satınalma süreçlerinde en az 1 yıl tecrübe sahibi olmak. Erkek adayların askerlikle ilişiğinin olmaması, şart.

Daha önce memurluk yapmış olan adayların bu ilana başvurabilmeleri için 6 ay süre zarfınca memurluk görevinden ayrılmış olmaları şart koşulmuştur.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum