Kamu Hastanesine Lise Önlisans Lisans Sözleşmeli Memur Alımı Bugün Başladı

Kamu Hastanesine Lise Önlisans Lisans Sözleşmeli Memur Alımı Bugün Başladı

En az lise olmak üzere önlisans ve lisans mezunu kamu personel alımı başvuruları bugün başladı. Kamu hastanesi personel atama başvuru süreci ve gerekli tüm detayları ve süreci bu haberimizde bulabilirsiniz. İşte detaylar.

Fırat Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 657 sayılı Kanunun 4/B maddesi gereğince, Üniversite Hastane birimlerinde görevlendirilmek üzere KPSS B grubu puan sırası esas alınmak suretiyle Sözleşmeli Personel alımı başvuruları bugün başladı. Lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabilecektir. İşte sürece dair detaylar:

Fırat Üniversitesi personel alımı genel şartlar

Türk Vatandaşı olmak,

Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

Türk Ceza Kanunundaki hükümlere haiz olmak,

Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya erteletmiş olmak,

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak

2020 KPSS sınavına girmiş olmak,

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak şartları var.

Kamu hastanesi personel alımı mezuniyetler ve kontenjanlar

4 Hemşire /Lisans / F.Ü. Hastanesi için olacak. Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu lisans programlarının birinden mezun olmak.

2 Hemşire /Lisans /Diş Hekimliği Fakültesi için olacak. Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu lisans programlarının birinden mezun olmak.

1 Psikolog /Lisans/ Sağl. Kült. ve Sp. Dai. Başkanlığı için olacak. Psikoloji lisans programından mezun olmak.

2 Sağlık Teknikeri/ Radyoloji/ Önlisans /F.Ü. Hastanesi için olacak. Radyoloji, T ıbbi Görüntüleme Teknikleri önlisans programlarının birinden mezun olmak.

2 Sağlık Teknikeri/ Ecz. Teknikeri / Önlisans /F.Ü. Hastanesi için olacak. Eczane Teknikerliği, Eczane Hizmetleri önlisans programlarının birinden mezun olmak.

1 Sağlık Teknikeri /Diş Protez / Önlisans/Diş Hekimliği Fakültesi     Diş Protez, Diş Protez Teknikerliği, Diş Protez Teknolojisi önlisans programlarının birinden mezun olmak.

15 Destek Personeli /Temizlik Hizmetleri /Ortaöğretim /Rektörlük Birimleri için olacak. Ortaöğretim (Lise ve Dengi) mezunu olmak,

5 Destek Personeli /Hasta Bakımı ve Temizliği /Ortaöğretim /F.Ü.Hastanesi için olacak. Ortaöğretim (Lise ve Dengi) kurumlarının hasta ve yaşlı hizmetleri alanının engelli bakımı, hasta bakımı ve yaşlı bakımı dallarından ya da sağlık hizmetleri alanının ebe yardımcılığı, hemşire yardımcılığı veya sağlık bakım teknisyenliği dallarının birinden mezun olmak,

2 Koruma ve Güvenlik Görevlisi / Ortaöğretim /Rektörlük Birimleri için olacak. Ortaöğretim (Lise ve Dengi) mezunu olmak,

Geçerlilik süresi dolmamış özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, erkekler için en az 170 cm, kadınlar için en az 165 cm üzerinde boya sahip olmak, koruma ve Güvenlik Görevlisi olarak görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmamak,

Memur alımı başvuru süreci

Adaylar başvurularını online olarak tamamlayabileceklerdir. Sürece dair gerekli başvurular 23 Mayıs itibarıyla bugün başladı. Fırat Üniversitesi hastane personeli alımı başvuru süreci 6 Haziran’a kadar devam edecek. İşte gerekli sürece dair başvuru hususları:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/firat-universitesi-personel-alimi.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum