Kamu Hastanesine Sözleşmeli Yeni Memur Personel Alımı Başladı (İkamet Şartsız)

Kamu Hastanesine Sözleşmeli Yeni Memur Personel Alımı Başladı (İkamet Şartsız)

Hastane personeli alımları başladı. Kamu kurumu bünyesinde sözleşmeli 4/B memur personel alımı başladı. İşte sürece dair tüm detayları, başvurular ve tüm detayların yer aldığı haberimiz.

Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğünden sözleşmeli (4/B) personel alım ilanı yayımlandı. Mülakat yapılmayacak. 2020 KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara 17 adet sözleşmeli personel alımı başladı. İşte sürece dair detayların yer aldığı haberimiz:

Balıkesir Üniversitesi memur alımı başvuru genel şartları

657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin (A) bendinde belirtilen şartları taşımak, T.C. vatandaşı olmak, askerlikle ilişiği olmamak, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması gerekiyor.

Kamu personel alımı başvuru mezuniyetler

10 Hemşire alımı için Yükseköğretim Kurumlarının Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu lisans programlarının birinden mezun olmak, 2020 KPSS/P3 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak,

2 Röntgen Teknisyeni alımı için Yükseköğretim Kurumlarının Radyoloji veya Tıbbi Görüntüleme Teknikleri önlisans programlarının birinden mezun olmak, 2020 KPSS/P93 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak.

2 Sağlık Teknikeri alımı için Yükseköğretim Kurumlarının Anestezi veya Anestezi Teknikerliği önlisans programlarının birinden mezun olmak, 2020 KPSS/P93 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak,

1 Sağlık Teknikeri alımı için Yükseköğretim Kurumlarının Eczane Teknikerliği veya Eczane Hizmetleri önlisans programlarının birinden mezun olmak, 2020 KPSS/P93 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak,

1 Sağlık Teknikeri alımı için Yükseköğretim Kurumlarının İlk ve Acil Yardım önlisans programından mezun olmak, 2020 KPSS/P93 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak,

1 Sağlık Teknikeri alımı için Yükseköğretim Kurumlarının Tıbbi Laboratuvar Teknikleri önlisans programından mezun olmak, 2020 KPSS/P93 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak gerekiyor.

Sözleşmeli memur alımı başvuru süreci

Balıkesir Üniversitesi tarafından başvurular 22 Temmuz 2022 tarihine kadar yapılabilecektir. Başvurular Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Çağış Yerleşkesi BALIKESİR adresine posta yolu veya şahsen yapılacaktır. İşte ikamet şartsız ve mülakatsız memur atama başvuru kılavuzuna dair detayları:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/balikesir-universitesi-memur-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.