Kamu İhale Kurumu 10 Uzman Yardımcısı Alıyor

Kamu İhale Kurumu 10 Uzman Yardımcısı Alıyor

Devlet Personel Başkanlığı 15 Kasım 2017 de Kamu İhale Kurumuna Kamu Personel Alım ilanı yayınladı.

Ankara 15 Kasım 2017 de DPB ilana göre 25 uzman yardımcısı alım yapacağını yayınlandı. Alınacak kişiler çeşitli pozisyonlarda istihdam edilecektir. Başvurular 20 Kasım 2017 ile 01 Aralık 2017 arasında yapılacaktır.

Adayların sınava katılabilmek için Kurumun internet sitesinde (KİK) yer alan “Kamu İhale Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı” modülündeki Sınav Başvuru Formunu elektronik ortamda eksiksiz olarak doldurduktan sonra, formun çıktısını imzalamak suretiyle yukarıda belirtilen belgelerle birlikte, “Kamu İhale Kurumu İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı Mevlana Bulvarı (Konya Yolu) No:186 06520 Balgat/Ankara” adresine şahsen veya posta yoluyla başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Başvuracak adaylara yazılı ve sözlü olarak çift aşamalı yapılacaktır. Yazılı ve sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların isimleri ile sınav yeri, tarihi ve saati; sınav tarihi kurumun internet sitesinde ilan edilecektir.

Sınavının yapıldığı yılın ocak ayının birinci günü itibarıyla otuz beş yaşını doldurmamış olmak. Giriş sınavına katılma şartlarını taşıyan istekliler katılabilir. En az 4 yıllık eğitim veren yükseköğretim kurumlarının tabloda belirtilen fakültelerinden veya bunlara denkliği yetkili makamlarca kabul edilen yurtiçindeki veya yurtdışındaki yüksek öğretim kurumlarından mezun olması gerekmektedir.

Alınacaklar: Hukuk, İktisat, Siyasal Bilgiler, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri bölümleri mezunları başvuru yapabilir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.