Kamu Kurumları 166 Yeni İşçi-Memur-Personel Alımları Bugün Açıkladı

Kamu Kurumları 166 Yeni İşçi-Memur-Personel Alımları Bugün Açıkladı

Kamu kurum ve kuruluşlarına 28 Ekim 2021 itibarıyla yeni memur, işçi, personel alımları bugün açıklandı. İşte 166 kadro dağılımı ve tüm detaylar:

28 Ekim 2021 tarihi itibarıyla kamu kurum ve kuruluşlarına yeni memur, işçi, personel alımı başvuru ilanları birçok kurum tarafından açıklandı. 18 Mart Üniversitesi, Ardahan Öğretmenevi, Sulakyurt Belediyesi, Yenikarpuzlu Belediyesi, Manisa Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Kastamonu İl Özel İdaresi, Beykoz Belediyesi ve Akşehir Belediyesi olmak üzere 166 yeni kadro dağılımı ve tüm detaylar şu şekildedir:

Kamu personeli alımı başvuru kontenjanları (kurum tam liste)

  • 18 Mart Üniversitesi KPSS yok yüksek maaşla 4 personel alımı,
  • 3 Kuruma vasıflı vasıfsız 9 personel alımı,
  • Manisa Büyükşehir Belediyesi en az ilkokul sürekli kadro 25 personel alımı,
  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi en az ortaokul sürekli kadro 21 personel alımı,
  • Kastamonu İl Özel İdaresi 59 operatör-şoför işçi alımı,
  • Beykoz Belediyesi sürekli kadro 31 aşçı-komi-garson-bulaşıkçı personel alımı,
  • Akşehir Belediyesi 17 memur ve zabıta memuru alımı olmak üzere yeni kadrolara memur, işçi, personel alımları bugün açıklandı.

18 Mart Üniversitesi KPSS Yok Yüksek Maaşla Personel Alımı

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 4 Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı aranmamaktadır. 2 Kıdemli Yazılım Uzmanı, 1 Sistem Yönetim Uzmanı ve 1 Bilgi Güvenliği Ağ Uzmanı. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi personel alımı için başvuru için süre: Adaylar başvurularını 12 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

3 Kuruma Vasıflı Vasıfsız 9 Personel Alımı

Ardahan Öğretmenevi, Sulakyurt Belediyesi ve Yenikarpuzlu Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere geçici kadroda 9 personel alınacaktır. Personel alımında (Gıda mühendisi kadrosu hariç) KPSS şartı yoktur. Adaylar başvurularını 1 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Manisa Büyükşehir Belediyesi En Az İlkokul Sürekli Kadro 25 Personel Alımı

Manisa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadro 25 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS taban şartı yoktur. Manisa Büyükşehir personel alımı unvan ve sayıları: 1 Elektrik-Elektronik Mühendisi, 1 Marangoz Ustası, 1 Şoför, 4 Sayaç Okuma Elemanı, 14 Su Arıza İşçisi, 2 Kepçe Operatörü ve 2 Sayaç Açma Kapama Elemanı.

Manisa Büyükşehir personel alımı için başvuru süresi: Adaylar başvurularını 3 Kasım ve 5 Kasım 2021 tarihlerine kadar yapacaklardır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi En Az Ortaokul Sürekli Kadro 21 Personel Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda en az ortaokul mezun 21 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS ve ikamet şartı aranmamaktadır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi personel alımında unvan ve sayıları: 7 Destek Personeli, 1 Proje Destek Elemanı, 2 Şoför, 4 işçi, 1 SAP Uzmanı, 6 İşçi ve 1 Bütçe ve Raporlama Uzmanı.

İstanbul Büyükşehir personel alımı için başvuru için süre: Adaylar başvurularını 30 Ekim ve 1 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Kastamonu İl Özel İdaresi 59 Operatör-Şoför İşçi Alımı

Kastamonu İl Özel İdare Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda en az ilkokul mezunu 59 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı yoktur. İl Özel İdare Müdürlüğü personel alımı unvanlar ve sayıları: 1 Torna Ustası, 1 Kaynakçı Ustası, 2 Seyyar Konkasör Operatörü, 1 Dozer Operatörü, 2 Teleferik ve Telesiyej Operatörü, 1 Şoför, 1 Asfalt Plent Operatörü, 4 Ekskavatör Operatörü, 7 Kazıcı Yükleyici Operatörü, 5 Yükleyici Operatörü, 16 Greyder Operatörü, 16 Ağır Vasıta Şoförü, 1 Yükleyici Operatörü, 1 Silindir Operatörü,

Adaylar başvurularını 1 – 2 Kasım 2021 tarihleri arasında yapacaklardır.

Beykoz Belediyesi Sürekli Kadro 31 Aşçı-Komi-Garson-Bulaşıkçı Personel Alımı

İstanbul ili Beykoz Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda eğitim ve KPSS şartı olmadan 31 personel alınacaktır.

 Beykoz Belediyesi personel alımı hangi unvanda kaç kişi alınacak: 2 Aşçı, 1 Aşçı Yardımcısı, 1 Börek Ustası, 5 Bulaşık Yıkama Personeli, 4 garson, 2 Hostes-Karşılama Personeli, 12 Komi ve 4 Temizlik Görevlisi.

İstanbul ili Beykoz Belediyesi personel alımı için başvuru için süre: Adaylar başvurularını 3 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Akşehir Belediyesi 17 Memur ve Zabıta Memuru Alımı

Kamuya yeni devlet memuru alımları kapsamında KADROLU Genel İdari Hizmetler GİH sınıfı 8. derece kadrolar için DÜZ MEMUR ve ZABITA MEMURU alınacak. Konya ili iş ilanları bünyesinde Akşehir Belediye Başkanlığı memur alımı başvuru kılavuzu yayımlandı.

Adaylar başvurularını 29 Kasım ile 3 Aralık 2021 tarihleri arasında yapabileceklerdir. Başvurular şahsen, posta ile veya e-posta adresine gerekli belgelerin gönderilmesi şeklinde olacaktır. Zabıta alımı için başvuruların sadece şahsen yapılması gerekiyor. Başvuru için ikamet şartı yok!

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum