Kamu Kurumlarına 132 Personel Alımı Bugün Başladı! Kontenjan Dağılımı

Kamu Kurumlarına 132 Personel Alımı Bugün Başladı! Kontenjan Dağılımı

19 Ekim 2021 tarihi itibarıyla kamu kurumlarına yeni personel alımları açıklandı. İşte 132 personel alımı kurumlar bazında kontenjanları.

Kamu kurumlarına yeni memur, işçi, personel alımları bugün başladı. İşte kurumlar: Muğla Büyükşehir Belediyesi, Mustafakemalpaşa Belediyesi,  MEB, TCDD, Batman Üniversitesi, Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii ile Samsun Üniversitesi’ne yeni 132 kamu personel alımı açıklandı.

132 personel alımı kontenjanları

  • Muğla Büyükşehir Belediyesi 13 personel alımı,
  • Mustafakemalpaşa Belediyesi 2 güvenlik ve büro personeli alımı,
  • MEB vasıflı vasıfsız 11 personel alımı,
  • TCDD en az lise mezunu 25 işçi alımı,
  • Batman Üniversitesi 1 personel alımı,
  • Samsun Üniversitesi yazılı-sözlü yok en az lise 60 personel alımı,
  • Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii 20 personel alımı yapılacak.

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii 20 Personel Alımı Açıklandı

 Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 20 Savunma Sanayii Uzman Yardımcısı alınacaktır. Personel alımında ikamet şartı yoktur. Cumhurbaşkanlığı Personel alımı için başvuru süresi: Adaylar başvurularını 1 – 15 Kasım 2021 tarihleri arasında yapacaklardır.

Samsun Üniversitesi Yazılı-Sözlü Yok En Az Lise 60 Personel Alımı

Samsun Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 60 personel alınacaktır. Personel alımında ikamet ve KPSS taban puan şartı yoktur. Samsun Üniversitesi personel alımında kadro ve sayı dağılımı: 10 Teknisyen, 12 Büro Personeli, 1 Aşçı, 2 Garson, 1 Şoför, 21 Koruma ve Güvenlik Görevlisi ve 13 Temizlik Görevlisi.

Samsun Üniversitesi Personel alımı için başvuru süresi: Adaylar başvurularını bu ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı tarihten (19 Ekim 2021) itibaren 15 gün içinde yapacaklardır.

Batman Üniversitesi 1 personel alımı

Batman Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 İç Denetçi alınacaktır. Personel alımında ikamet ve KPSS şartı yoktur. Batman Üniversitesi personel alımı için başvuru zamanı: Adaylar başvurularını 2 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

TCDD En Az Lise Mezunu 25 İşçi Alımı

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere 25 Demiryolu Trafik Kontrolörü alınacaktır. Personel alımında ikamet ve KPSS şartı yoktur. TCDD personel alımı için başvuru zamanı: Adaylar başvurularını 25 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

MEB Vasıflı Vasıfsız 11 Personel Alımı

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Afşin öğretmenevi Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere geçici kadroda 11 personel alınacaktır. Milli Eğitim Bakanlığı personel alımı 2021 için başvuru süresi: Adaylar başvurularını 22 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Mustafakemalpaşa Belediyesi 2 Güvenlik ve Büro Personeli Alımı

Bursa Mustafakemalpaşa Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 2 Güvenlik ve Büro Personeli alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı yoktur. Mustafakemalpaşa Belediyesi personel alımı için başvuru zamanı: Adaylar başvurularını 20 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Muğla Büyükşehir Belediyesi 13 Personel Alımı

Muğla Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere daimi kadroda 13 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı yoktur. Muğla Büyükşehir personel alımı unvan ve sayıları: 4 Market Elemanı, 7 Akaryakıt Satış Elemanı ve 2 Temizlik Görevlisi. Adaylar başvurularını 25 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum