Kamu Kurumu 3 Unvanda Kadrolu Refakatçi-Psikolog Personel Alımı

Kamu Kurumu 3 Unvanda Kadrolu Refakatçi-Psikolog Personel Alımı

Kamu Kurumu tarafından İŞKUR resmi web sayfasında yayınlanan ilanda sürekli kadroda 3 unvanda personel alımı yapılacağı açıklanmıştır. Alınacak personellerin en az lise mezunu olması gerekmektedir.

İŞKUR kurum dışı ilanlar resmi internet sitesinde yayınlanan ilana göre İstanbul Zeytinburnu Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere kadrolu 4 personel alınacaktır. En az Lise mezunu olmak üzere alınacak personeller için başvuru şartları ve detaylar haberimizde yer almaktadır.

Zeytinburnu Belediye Başkanlığı personel alımı için başvuru süresi ve şekli.

Adaylar başvurularını 27 Ocak 2023 tarihine kadar Kazlıçeşme Abay Caddesi No:165 Zeytinburnu/İstanbul adresine yapacaklardır.

Zeytinburnu Belediyesi hangi kadroda kaç personel alıyor.

2 Psikolog, 1 Çocuk Gelişimi Uzmanı ve 1 Refakatçi alınacaktır.

Psikolog alımı için Psikoloji Lisans mezunu olup klinik, sağlık veya gelişim psikolojisi alanlarında yüksek lisans programını tamamlamış olmak, EN az 2 yıl çocuklar ve ergenlerle çalışma deneyimine sahip olmak, Bir psikoterapi ekolünün yöntem, teknik ve teknolojilere hakim olmak, Wisc-r, Wisc-IV çocuklar için zeka ölçeğini aktif kullanabiliyor olmak, MS Office uygulamalarına hakim olmak, Kadın olmak, Tercihen Zeytinburnu ilçesinde ikamet ediyor olmak.

Çocuk Gelişimi Uzmanı alımı için Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Tercihen en az 3 yıl deneyimli olmak, MS Office uygulamalarına hakim olmak, Kadın olmak, Tercihen Zeytinburnu ilçesinde ikamet ediyor olmak.

Refakatçi alımı için İlgili bölümlerden en az lise mezunu olmak, 25 – 40 yaş arasında olmak, En az 2 yıl deneyimli olmak, MS Office uygulamalarına hakim olmak, Kadın olmak, Tercihen Zeytinburnu ilçesinde ikamet ediyor olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum