Kamu Kurumu 30 Memur Alımı Başvuruları 9 Nisan Sona Eriyor

Kamu Kurumu 30 Memur Alımı Başvuruları 9 Nisan Sona Eriyor

Kamu kurum ve kuruluşlarına memur, personel alımları kapsamında 30 kadroya başvurular 9 Nisan'da sona eriyor. 30 kamu kurumu başvurularına dair tüm detaylar bu yazımızda.

Kamu personeli 30 memur alımı için başvurular Rekabet Kurumu için 9 Nisan'da sona eriyor. 30 kişilik kadroya başvurular 3 farklı alandan olacak. Bu yazımızda Rekabet Kurumu personel alımlarına başvuru süreci ve tüm detayları bulabilirsiniz.

Başvuru Süreci

Adaylar başvurularını 9 Nisan 2021 tarihine kadar Rekabet Kurumu internet sitesi üzerinden yapmaları gerekiyor. Başvurular sadece internet üzerinden olacak.

Başvuru şartları

Adayların 657 DMK'da yer alan genel şartları taşımasının yanı sıra özel hükümleri de yerine getirmiş olması gerekiyor.

Mezuniyet Şartları

15 kadroya memur alımı için başvurular İktisat, Siyasal Bilgiler, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden veya İşletme Mühendisliği ya da Endüstri Mühendisliği bölümlerinden,

10 kadroya memur alımı için başvurular Hukuk Fakültelerinden,

5 kadroya memur alımı için başvurular Bilgisayar Mühendisliği, İstatistik ve Bilgisayar, Matematik ve Bilgisayar, Endüstri Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olma şartı var.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.