Kamu Kurumu 32.550 Lira Net Maaşla 4/B Personel Alımı Açıklandı

Kamu Kurumu 32.550 Lira Net Maaşla 4/B Personel Alımı Açıklandı

Kamuya yeni ve güncel memur alımı 32 bin 550 TL net maaşla olmak üzere açıklandı. Sürece dair tüm detayları, Türk Akreditasyon Kurumu TÜRKAK personel alımı şartlarını bu yazımızda hazırladık.

Türk Akreditasyon Kurumu “TÜRKAK” bünyesinde sözleşmeli bilişim personeli sınav ilanı açıklandı. Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamı kapsamında 32 Bin 500 TL NET maaşla olmak üzere başvurular alınacak. Sürece dair tüm detayları İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu haberimizde hazırladık.

Türk Akreditasyon Kurumu memur alımı genel şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde sayılan genel şartları haiz olmak şartları var. Bu kapsamda T.C. vatandaşı olmak, güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek, erkek adaylar için muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, ertelemiş veya muvazzaf askerlik hizmetinden muaf ya da yedek sınıfa geçirilmiş olmak gerekiyor. KPSS zorunluluğu yok. Bu kapsamda KPSSP3 puanı olmayan veya sonuç belgesini ibraz etmeyen adayların KPSSP3 puanı 70 olarak baz alınacaktır.

Sözleşmeli personel alımı başvuru mezuniyetler

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği mezunları ile diğer fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümü mezunları başvurabilir.

TÜRKAK personel alımı başvuru süreci

Türk Akreditasyon Kurumu sözleşmeli memur alımı için başvurular 24 Mart ile 9 Nisan 2023 tarihlerinde olacak. Adaylar başvurularını şahsen ya da posta ile yapmaları istenmektedir. Başvuru iş ve işlemleri “Mustafa Kemal Mahallesi 2125. Sokak No:1 Çankaya/ANKARA” adresine yapılacak.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.