Kamu Kurumu 4 Şehirde Güncel Personel Alımı Başladı! Başvuru Ekranı

Kamu Kurumu 4 Şehirde Güncel Personel Alımı Başladı! Başvuru Ekranı

Kamu kurumu bünyesinde 4 Şehirde olmak üzere kalkınma ajansı personeli alımı yapılacak. Online başvuru süreci başladı. İşte SERKA personel alımları başvuruları ve tüm detayların yer aldığı haberimiz.

Serhat Kalkınma Ajansı tarafından yeni kadrolara güncel kamu personel alımı başvuruları alınmaya başladı.  Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars İlleri için kalkınma ajansı personeli alımına dair gerekli süreç başladı. İŞ İLANLARI KARİYER olarak SERKA kamu memur atama başvurularını ve tüm detayları bu yazımızda hazırladık.

Kamu memur alımı başvuru şartları

Başvuru için adayların T.C. vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olması, askerlikle ilgisi bulunmaması, askerlikle ilişiği olmaması, iş tecrübesiyle başvuracak adaylar için başvuru tarihi itibarıyla 50 yaşını doldurmamış olması gerekiyor.

Sözleşmeli 4/B personel alımı mezuniyet şartları

2 personel kadrosuna başvurularda adayların Çevre Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Gıda Mühendisliği, İmalat Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Şehir ve Bölge Planlama, Ziraat Mühendisliği mezunu olmak ve KPSS P1, P2 veya P3 en az 80 ve üzeri puan alması gerekmektedir.

1 personel kadrosuna başvurularda adayların İktisat P14, P15, İstatistik P12, P13, Kamu Yönetimi P29,P30, Maliye P19, P20, Turizm İşletmeciliği P25,P26 Uluslararası İlişkiler P34,P35 puan türlerinden en az 80 ve üzeri puan alması şartı var.

Ajans personeli alımında KPSS şartsız başvurular

Ajansa KPSS şartı olmadan iş tecrübesi şartı ile de başvuru alınıyor. Bu kapsamda adayların KPSS’siz başvuruda ajansın faaliyet alanlarıyla ilgili konularda bilgi ve deneyim sahibi olmak ilgili alanlardan yüksek lisans veya doktora derecesine sahip olmak,  İngilizce dışında ikinci yabancı dil belgesine sahip olmak, AB destek mekanizmaları ve uygulamaları konularında çalışmış olmak gerekiyor. Diğer şartlara da hemen aşağıdaki başvuru kılavuzundan erişim sağlayabilirsiniz.

Serka kalkınma ajansı personel alımı başvuruları

Adaylar Serhat Kalkınma Ajansı için başvurularını 1 Temmuz ile 12 Temmuz 2022 tarihleri arasında yapabileceklerdir. Başvurulara dair gerekli sürecin yer aldığı başvuru ekranı ve başvuru kılavuzu da şu şekildedir:

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/serka-personel-alim-ilani.20220610102155.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.