Kamu Kurumu En Az 5000 TL Maaşla Personel Alımları

Kamu Kurumu En Az 5000 TL Maaşla Personel Alımları

Kamu Kurumu tarafından İŞKUR’da yayınlanan ilanda KPSS ve Üst yaş sınırı olmadan en az 5000 TL Maaşla daimi kadroda Personel alımları yapılacağı belirtiliyor.

İŞKUR resmi internet sitesinde yayınlanan ilanda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı BİMTAŞ A.Ş. bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi kadroda KPSS ve Üst yaş şartı yok en az 5000 TL Maaşla 6 personel alımı yapılacağı açıklandı.

Alınacak adayların unvan ve sayı dağılımları

6 Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS) Uzmanı/Analisti olmak üzere kurum bünyesinde istihdam edileceklerdir.

Adaylar için başvuru zamanı

İlana başvuru yapmak isteyen adaylar 29 – 30 Mart 2021 tarihleri arasında (30 Mart dahil) başvuru işlemlerini yapabileceklerdir.

Adaylar için başvuru şekli ve yeri

Adaylar başvurularını başvuru kılavuzunda yer alan kurum e-posta adresine (kariyer.ibb.istanbul) Özgeçmiş göndermek suretiyle Online olarak yapacaklardır.

Kamu Kurumu en az 5000 TL maaşla 6 personel alımı yapılacağı açıklanmıştır. Adaylarda aranan nitelikler aşağıda belirtilmiştir.

CBS Uzmanı/Analisti için aranan nitelikler (6 personel)

CBS prensipleri, teori ve uygulamalarına hakim olmak, Orta/ileri düzey masaüstü CBS yazılımlarına hakim olmak (ArcGIS, QGIS vb.), CBS sunucu yazılımları ve web servisler ile çalışma deneyimi olmak (ArcGIS Enterprise, GeoServer vb.), Mekansal analiz araçları kullanma/geliştirme ve model oluşturma deneyimi olmak, Veri tabanı tasarımı/yönetimi süreçlerine hakim olmak, Otomatizasyon ve pyhton kodlama bilgisi olmak, İçerik geliştirme, görselleştirme ve sunum kabiliyeti olmak (web görselleştirme +), Kendi kendine öğrenebilme, problem çözme ve araştırma kabiliyeti olmak, İyi derecede İngilizce bilgisi olmak, Yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti olmak, İstanbul ilinde ikamet ediyor olmak ve Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Özgeçmiş (cv) istenmektedir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.