Kamu Kurumu En Az İlkokul 21 Daimi Personel Alımları

Kamu Kurumu En Az İlkokul 21 Daimi Personel Alımları

Kamu Kurumu tarafından İŞKUR’da yayınlanan ilanda 8 farklı unvanda en az İlkokul mezunlarından olmak üzere 21 personel alımı yapılacağı açıklandı.

Kuşadası Belediye Başkanlığı Personel A.Ş. tarafından İŞKUR’da yayınlanan personel alım ilanında 8 unvanda en az ilkokul mezunu olmak üzere KPSS şartsız 21 personel alımı yapılacağı belirtiliyor.

Alınacak personellerin unvan ve sayı dağılımı

2 İdari Destek Personeli (Restoratör), 1 Şoför, 1 Uzman (Mühendis), 1 Usta (Tekniker), İşçi, 1 İşçi (Gece), 13 İdari Destek personeli, 1 Koordinatör, 1 Koordinatör Yardımcısı olarak kurum bünyesinde görevlendirilecektir.

Adaylar için başvuru zamanı

Adaylar başvurularını 26 Şubat 2021 tarihine kadar (26 Şubat 17:00’ kadar) yapabileceklerdir.

Adaylar için başvuru şekli ve yeri

Adaylar başvurularını başvuru kılavuzunda yer alan kurum adresine şahsen yapacaklardır.

İdari Destek Personeli (Restoratör) için aranan nitelikler (2 personel)

Üniversitelerin Eser koruma/restorasyon bölümlerinden mezun olmak, MS Office, Photoshop, Coreldraw programlarını etkin olarak kullanabilmek, Tercihen alanında tecrübeli olmak ve Kuşadası ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Şoför için aranan nitelikler (1 personel)

Bedenen çalışmasına engel sağlık sorunu olmamak, Şoförlük tecrübesi olmak, En az D1 seviyesinde ehliyet sahibi olmak, En az Lise mezunu olmak ve Kuşadası ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Uzman (Mühendis) için aranan nitelikler (1 personel)

Üniversitelerin İnşaat mühendisliği bölümünden mezun olmak, MS Office programlarını etkin kullanabilmek, Autocad bilmek ve Kuşadası ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Usta (Tekniker) için aranan nitelikler (1 personel)

Üniversitelerin Doğalgaz ve tesisatı teknolojisi bölümünden mezun ve Kuşadası ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

İşçi için aranan nitelikler (1 personel)

Bedenen çalışmaya engel olan sağlık sorunu olmamak, Tercihen ehliyet sahibi olmak, En az İlkokul mezunu olmak ve Kuşadası ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

İşçi (Gece) için aranan nitelikler (1 personel)

Bedenen çalışmaya engel olan sağlık sorunu olmamak, Gece vardiyasında çalışabilecek olmak, En az İlkokul mezunu olmak ve Kuşadası ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

İdari Destek Personeli için aranan nitelikler (10 personel)

MS Office programlarını kullanabilmek, Tercihen koordinasyon becerisi olan ve iş deneyimi belgeleyebilen olmak, Vardiyalı çalışabilecek olmak, Tercihen çağrı merkezi veya halkla ilişkiler alanında deneyimli olmak, En az İlkokul mezunu olmak ve Kuşadası ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

İdari Destek Personeli için aranan nitelikler (2 personel)

MS Office programlarını kullanabilmek, Tercihen koordinasyon becerisi olan ve iş deneyimi belgeleyebilen olmak, En az Lise mezunu olmak ve Kuşadası ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Koordinatör için aranan nitelikler (1 personel)

MS Office programlarını kullanabilmek, Çağrı merkezi veya halkla ilişkiler alanında deneyimli olmak, Tercihen ekip yönetmiş, raporlama ve koordinasyon becerisi yüksek olmak, En az Lise tercihen lisans veya önlisans mezunu olmak ve Kuşadası ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Koordinatör Yardımcısı için aranan nitelikler (1 personel)

MS Office programlarını kullanabilmek, Çağrı merkezi veya halkla ilişkiler alanında deneyimli olmak, Tercihen ekip yönetmiş, raporlama ve koordinasyon becerisi yüksek olmak, En az Lise tercihen lisans veya önlisans mezunu olmak ve Kuşadası ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

İdari Destek Personeli için aranan nitelikler (2 personel)

MS Office programlarını kullanabilmek, Tercihen koordinasyon becerisi olmak, Tercihen iş tecrübesi ve bilgisayar yetkinliklerini belgeleyebilmek, En az Lise mezunu olmak ve Kuşadası ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.