Kamu Kurumu En Az İlkokul KPSS Yok 168 Personel Alımları

Kamu Kurumu En Az İlkokul KPSS Yok 168 Personel Alımları

Kamu Kurumu tarafından İŞKUR’da yayınlanan ilanda en az İlkokul mezunu olmak üzere daimi/geçici kadroda KPSS şartsız 168 personel alımı yapılacağı açıklanmıştır.

İŞKUR resmi internet sitesinde yayınlanan ilanda Kütahya Belediyesi Özel Güvenlik ve Personel A.Ş. bünyesinde istihdam üzere daimi/geçici kadroda KPSS şartsız en az ilkokul mezunu farklı unvanlarda toplamda 168 personel alımı yapılacağı belirtilmektedir.

Alınacak adayların sayı ve unvan dağılımları

110 Beden İşçisi (40 Kadın – 70 Erkek), 50 Çöp Toplama İşçisi, 1 Muhasebeci, 2 Tekniker, 2 Taşıt Operasyon Sorumlusu, 2 Bilet Satış Elemanı (Gişe/Banko) ve 1 Elektrik Mühendisi olarak kurum bünyesinde istihdam edileceklerdir.

Adaylar için ilana başvuru zamanı

Adaylar başvurularını 2 Nisan 2021 tarihinde yapabileceklerdir.

Adaylar için başvuru şekli ve yeri

Adaylar başvuru işlemlerini başvuru kılavuzunda yer alan kurum internet (www.kütahya.bel.tr/isbasvuru.asp) Online olarak yapacaklardır.

Adaylarda aranan genel nitelikler

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Askerlik ile ilişiği olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak, Kütahya merkezde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Beden İşçisi için aranan nitelikler (40 Bayan + 70 Erkek)

En az İlkokul mezunu olmak, İlan tarihi itibarı ile herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak, Sahada ve vardiyalı sistemde çalışmasına engel hali olmamak.

Çöp Toplama İşçisi için aranan nitelikler (50 Erkek)

En az İlkokul mezunu olmak, İlan tarihi itibarı ile herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak, Sahada ve vardiyalı sistemde çalışmasına engel hali olmamak.

Muhasebeci için aranan nitelikler (1 personel)

Üniversitelerin banka ve sigorta yönetimi, Bankacılık ve Sigortacılık veya Bankacılık Önlisans mezunu olmak, MEB onaylı bilgisayarlı muhasebe (Logo) veya Bilgisayar işletmenliği sertifikasına sahip olmak.

Tekniker için aranan nitelikler (2 Erkek)

Üniversitelerin Endüstri elektronik, Endüstriyel otomasyon, Endüstriyel otomasyon teknolojisi, Elektrik teknolojisi, Elektrik, Elektrik Elektronik teknikerliği, Elektrik elektronik, Elektrikli cihaz teknolojisi Önlisans mezunu olmak.

Taşıt Operasyon Sorumlusu için aranan nitelikler (2 Erkek)

Haberleşme, Haberleşme teknolojisi Önlisans programlarından birinden mezun olmak veya Meslek Liselerinin Makine, Bilişim Teknolojileri, Radyo ve Televizyon bölümlerinin birinden mezun olmak.

Bilet Satış Elemanı için aranan nitelikler (2 personel)

İşletme Lisans programından veya halkla ilişkiler, halkla ilişkiler ve reklamcılık, halkla ilişkiler ve tanıtım Önlisans programlarından birinden mezun olmak.

Elektrik Mühendisi için aranan nitelikler (1 personel)

Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği, Elektrik elektronik mühendisliği Lisans programlarından birinden mezun olmak, Elektrik YG tesisleri işletme sorumlusu belgesine sahip olmak ve görev süresince bu belgeye haiz olmak, Topraklama yetki belgesinin olması ve görev süresi boyunca ilgili belgeye haiz olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.