Kamu Kurumu En Az Lise Memur ve Zabıta Alımları Yapacak

Kamu Kurumu En Az Lise Memur ve Zabıta Alımları Yapacak

En az lise mezunlarının başvuru yapabileceği KPSS 60 puanla kadrolu memur ve zabıta alımları başvuru ilanı yayımlandı. Başvuru süreci ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kamu kurumu 15 kadrolu memur ve zabıta memuru alımı yapacak. Bursa ili iş ilanları kapsamında 15 kadro için başvuru kılavuzu yayımlandı. Osmangazi Belediyesine memur alımı için başvuru sürecini ve tüm detayları bu haberimizde hazırladık. İşte süreç ve detaylar:

BAŞVURU SÜRECİ

Adaylar başvurularını Haziran ayında yapabileceklerdir. Başvurular elektronik posta adresine de gönderilebilecek. Öte yandan posta ile veya şahsen başvuru da kabul ediliyor.

KONTENJANLAR

5 memur alımı ile 10 zabıta alımı yapılacak. Memur alımları GİH sınıfı 7 ve 10'ncu derece kadrolar için yapılacakken, Zabıta alımları 10 ve 11. derece kadrolar için olacak.

MEZUNİYETLER

5 Memur alımı için Yerel Yönetimler, Mahalli İdareler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İletişim ve Halkla İlişkiler, Muhasebe, Bankacılık, Bankacılık ve Sigortacılık, İşletme Yönetimi,  Maliye, Pazarlama, Dış Ticaret,  İthalat- İhracat, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Emlak ve Emlak Yönetimi, Sekreterlik, Acil Durum ve Afet Yönetimi, İş Sağlığı ve Güvenliği, Medya ve İletişim, Adalet önlisans programlarından birinden mezun olmak gerekiyor.

5 Zabıta Memuru alımı için Yerel Yönetimler, Mahalli İdareler, Mahalli İdareler (Zabıta), Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İletişim ve Halkla İlişkiler, Muhasebe, Bankacılık, Bankacılık ve Sigortacılık, İşletme Yönetimi,  Maliye, Pazarlama, Dış Ticaret,  İthalat- İhracat, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Emlak ve Emlak Yönetimi,   Acil Durum ve Afet Yönetimi, İş Sağlığı ve Güvenliği, Adalet önlisans programlarından birinden mezun olmak gerekiyor.

5 Zabıta Memuru alımı için Herhangi bir ortaöğretim kurumundan (lise veya dengi okul) mezun olmak gerekiyor.

Kamu Kurumu En Az Lise Memur ve Zabıta Alımları Yapacak. İşte başvuru genel ve özel hükümlerine dair "Başvuru Kılavuzu":

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum