Kamu Kurumu Sözleşmeli Güncel Memur Personel Alımı Başvuruları (KPSS 60)

Kamu Kurumu Sözleşmeli Güncel Memur Personel Alımı Başvuruları (KPSS 60)

Kamuya farklı branşlarda sözleşmeli 4/B memur personel alımı başvuruları tamamlanıyor. 22 Haziran’da sona erecek başvurulara dair gerekli tüm bilgileri ve süreci bu yazımızda hazırladık. İşte detaylar.

Kamu Üniversitesi memur alımı başvuruları 22 Haziran son! Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sözleşmeli 4/B Personel alımı için yazı ve sözlü sınav olmayacak. Atamalar direkt olarak KPSS puanına göre yapılacak. İşte memur atama başvuruları ve tüm detaylara dair İŞ İLANLARI KARİYER olarak hazırladığımız haberimiz.

Memur alımı başvuru genel şartları

T.C. Vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, TCK’daki şartlara haiz olmak, askerlikle ilişiği bulunmamak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almamak şartlar var. İşte mezuniyetler bazında tüm şartlar.

Kamu personel alımı mezuniyetler

1 Diğer sağlık personeli (odyometri) alımı için odyometri bölümü önlisans programından mezun olmak,

2 laborant alımı için tıbbi laboratuvar teknikerliği bölümü önlisans programından mezun olmak,

4 koruma ve güvenlik görevlisi (erkek) alımı için özel güvenlik ve koruma, savunma ve güvenlik, güvenlik, kamu güvenlik ve asayişin sağlanması, güvenlik ve koruma ön lisans programlarının birinden ya da en az herhangi bir önlisans programından mezun olmak,

8 destek personeli (temizlik görevlisi) alımı için lise ve dengi okul mezunu olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak,

2 destek personeli (şoför) alımı için lise ve dengi okul mezunu olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, geçerlilik süresi dolmamış D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak (eski sürücü belgesi olarak e sınıfı), askerliğini yapmış olmak gerekmektedir.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi personel alımı başvuru tarihleri

Başvuru iş ve işlemleri Ondokuz Mayıs Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacaktır. İkamet şartı yok. Süreç bu hafta itibarıyla 22 Haziran 2022’de tamamlanacak. İşte gerekli başvuru kılavuzu.

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/19-mayis-universitesi-personel-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum