Kamu Kurumu Yeni Personel Alımı Başvuruları Bu Hafta Sona Eriyor

Kamu Kurumu Yeni Personel Alımı Başvuruları Bu Hafta Sona Eriyor

Kamu kurumu bünyesinde yeni kadrolara memur personel alımı başvuruları 20 Mayıs sona erecek. Uludağ İhracatçı Birlikleri ikamet şartsız yeni memur alımı şartları ve tüm detaylar bu yazımızda yer alıyor.

Uludağ İhracatçı Birlikleri UİP Genel Sekreterliği bünyesinde güncel ve yeni kamu personel alımı başvuru süreci bu hafta tamamlanıyor. İkamet şartı olmadan uzman personel atama başvuru süreci ve tüm detayları İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu ilan yazımızda bulabilirsiniz. İşte gerekli sürece dair tüm ayrıntılar.

Kamı personel alımları başvuru genel şartları

Adayların T.C. vatandaşı olması, askerlikle ilişiği olmaması, 18 yaşını bitirmiş olması ile 35 yaşını doldurmamış olması gerekmektedir. Öte yandan adayların başvuru için kamu haklarından mahrum bulunmaması ve görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir özrü bulunmaması da gerekmektedir.

Yabancı dil şartı olarak İngilizce’den 2019-2020-2021-2022 YDS  veya e-YDS en az 70 puan almak, 2020 veya 2021 KPSS’den ise en az 70 ve üzeri puan almak gerekmektedir.

Uludağ İhracatçı Birlikleri personel alımı mezuniyetler

Uludağ İhracatçı Birlikleri UİP personel alımı için adayların İktisadi ve idari bilimler fakültesi, siyasal bilimler fakültesi, iktisat fakültesi, işletme fakültesi mezunları ile mühendislik fakültesi mezunları iki farklı kadro için başvuru yapabilecektir.

Memur alımı başvuru tarihleri

Uludağ İhracatçı Birlikleri “UİP” personel alımı başvurusu için adayların 20 Mayıs’a kadar e-posta adresine online olarak, postayla veya şahsen yapmaları gerekiyor. İşte gerekli başvurulara dair sürecin yer aldığı başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/uip-personel-alimi.pdf  

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum