Kamu Kurumu Yüksek Maaşla Memur Alımı Yarın Sona Eriyor (KPSS Şartsız)

Kamu Kurumu Yüksek Maaşla Memur Alımı Yarın Sona Eriyor (KPSS Şartsız)

Yüksek maaşla memur alımı yarın sona eriyor. KPSS şartsız başvuru yapılabiliyor. BDDK sözleşmeli kamu personel alımı başvuru süreci, başvuru şartları ve tüm detayları bu yazımızda hazırladık. İşte başvurular.

Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS şartsız olarak başvurular yarın sona eriyor. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu BDDK tarafından sözleşmeli olmak üzere yükse maaşla memur atama başvuruları 3 Nisan son. İşte sürece dair tüm detaylar.

BDDK memur alımı (Genel Şartlar)

657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak, T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak şartları var. Ayrıca KPSS puanı olmayanlar değerlendirmede 70 olarak baz alınacaktır.

Kamu memur alımı başvuru unvanları ve maaşlar

4 Güvenlik Uzmanı alımı 2 kat,

2 Ağ Uzmanı alımı 2 kat,

4 Sistem Uzmanı alımı 2 kat,

2 Kıdemli Güvenlik Uzmanı alımı 3 kat,

1 Kıdemli Ağ Uzmanı alımı 3 kat ve 1 Kıdemli Sistem Uzmanı alımı için 3 kat olmak üzere kontenjanlar ve maaşlar yer alıyor. Sözleşmeli bilişim personeli alımında 1 kat maaş 11.488 TL’dir.

BDDK memur alımı mezuniyet şartları

Bilişim personeli alımları için üniversitelerin bilgisayar, yazılım, elektrik, elektronik, elektrik ve elektronik ve endüstri mühendisliklerinden mezun olması gerekiyor. Öte yandan başvurulara diğer fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olmak şartı var.

Sözleşmeli memur alımı başvuruları

Adaylar 3 Nisan 2022 tarihine kadar başvurularını aşağıdaki başvuru ekranı üzerinden yapabileceklerdir. İşte sürece dair başvuru ekranı ve başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/bddk-personel-alimi.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.