Kamu Memur Alımı Online Başvuruları Başladı! Güncel Kamu Ajans İş İlanı

Kamu Memur Alımı Online Başvuruları Başladı! Güncel Kamu Ajans İş İlanı

Kamuya güncel ve yeni memur alımı online başvuruları alınmaya başladı. Kalkınma Ajansı personel alımı için gerekli iş başvurularını, süreci ve şartları bu yazımızda hazırladık. İşte gerekli tüm detaylar.

İstanbul ili iş ilanları bünyesinde yeni personel alımı başvuruları alınmaya başladı. Bu kapsamda İstanbul Kalkınma Ajansı için güncel yeni personel atama süreci online olarak alınıyor. KPSS şartsız da başvuru yapılacak başvurulara dair tüm süreci, şartları bu yazımızda hazırladık. İşte gerekli tüm detaylar.

İstanbul Kalkınma Ajansı kamu memur alımı başvuru genel şartları nelerdir?

Başvuru için adayların T.C. vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, güvenlik soruşturması veya arşiv araştırması yapılmış olması, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmaması, askerlikle ilgisi bulunmaması, askerlik çağına gelmişse muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması şartı var. İşte gerekli mezuniyet detayları:

Kamu personel alımı başvuru mezuniyetler ve özel şartlar

Uzman personel alımı için iki kadroya başvuru alınıyor. Endüstri Ürünleri Tasarımı, Endüstriyel Tasarım veya Sanat ve Kültür Yönetimi, Çevre veya Endüstri Mühendisliği, İktisat, Kamu Yönetimi veya Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler veya Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümü mezunu olanlar başvurabilecek.

Destek Personeli alımı için “Yönetici Asistanı” kadrosunda 1 Destek Personeli alımına başvurularda lisans mezuniyeti isteniyor. Adayların KPSS ile başvuru için en az 60 alması şartı var. KPSS şartsız başvurularda iş tecrübesiyle şu hususlara haiz olmak gerekiyor:  50 yaşını doldurmamış olmak şartıyla, başvuruda bulunduğu pozisyonla ilgili alanlarda kamu kesimi veya özel kesimde en az beş yıl fiilen başarılı olarak çalışmış olmak şartı var.

Sözleşmeli personel alımı başvuru süreci

İstanbul Kalkınma Ajansı başvuruları 29 Ağustos 2022 tarihine kadar sürecek. Adaylar belirtilen tarihte saat 18.00’a kadar online başvurularını hemen aşağıdaki ekrandan yapabilirler. İşte gerekli başvuru kılavuzu ve başvuru ekranı:

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/stanbul-kalkinma-ajansi.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.