Kamu Personel Alımı 4 Şehirde Başladı (Kalkınma Ajansı Başvuruları)

Kamu Personel Alımı 4 Şehirde Başladı (Kalkınma Ajansı Başvuruları)

Kamu personel alımı başvuruları 4 şehir için başladı. Kalkınma ajansına başvurular alınıyor. Dicle Kalkınma Ajansı personel atama başvuru süreci ve tüm detaylar bu yazımızda yer alıyor. İşte detaylar.

Dicle Kalkınma Ajansı bünyesinde güncel ve yeni KAMU PERSONEL ALIMI için başvurular alınmaya başladı. Ajans bünyesinde üç kadroya uzman personel alımı yapılacak. Sürece dair gerekli başvuruları ve tüm detayları İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu yazımızda hazırladık. İşte başvurular ve tüm detayların yer aldığı haberimiz.

Kalkınma Ajansı memur alımı şartları

T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, herhangi suçtan dolayı hükümlü bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, kamu görevinden çıkarılmamış olmak, OHAL kapsamında alınan tedbirler nedeniyle görevlerine son verilmemiş olmak şartları yer almaktadır.

Kamu memur alımı başvuru mezuniyetleri

1 uzman personel alımına Ziraat Mühendisliği mezunları KPSS P1, P2, P3 en az 80 puan şartı ile başvurabileceklerdir.

2 uzman personel alımına Şehir ve Bölge Planlama, Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Metalurji Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Maden Mühendisliği, Orman Mühendisliği, Harita Mühendisliği, Tekstil Mühendisliği, Tarım Makineleri ve Teknolojileri Mühendisliği, Otomotiv Mühendisliği, Gıda Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği mezunları KPSS P1, P2, P3 en az 80 puan şartı ile başvurabileceklerdir.

Kamu personel alımı başvuru süreci

Dicle Kalkınma Ajansı tarafından olmak üzere 29 Temmuz’a kadar başvurular tamamlanacaktır. Başvuru iş ve işlemleri hemen aşağıdaki online başvuru ekranı üzerinden yapılabilir. İşte memur alımı için başvuru kılavuzu ve tüm detaylar:

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/dicle.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.