Kamu Üniversitesi 25 Sözleşmeli Güvenlik Görevlisi Alıyor

Kamu Üniversitesi 25 Sözleşmeli Güvenlik Görevlisi Alıyor

Kamu üniversitesi personel alımları dahilinde yayımlanan güncel başvuru kılavuzlarına göre; erkek ve kadın adayların ayrı ayrı başvuru yapabilecekleri 25 kişilik kontenjan açıldığı ilan edildi. Başvuru şartları belli oldu.

Türkiye genelinde devam eden kamu personeli alımları kapsamında güncel istihdam ilanlarına ait başvuru şartları ilan ediliyor. Tek unvan üzerinden yapılacak olan son alımlar için 25 kişilik kontenjan açıldı.

İSTANBUL İŞ İLANLARI

Yayımlanan başvuru kılavuzunda yer alan bilgilere göre; İstanbul iş ilanları kapsamında yer alan Boğaziçi Üniversitesi kamu personeli talebi duyuruları ile birlikte; üniversite sınırları içerisinde görevlendirmeler yapılacaktır.

BAŞVURU DETAYLARI

Adaylar toplamda 25 kişilik alım için başvurularını teslim edecektir. 18 kişilik erkek ve 7 kişilik kadın aday kontenjanı ayrılmaktadır.

KPSS B grubu puanı önem arz etmekte olup; sıralama esasına göre personel temini yapılacaktır. Koruma ve Güvenlik Görevlisi unvanı ile yapılacak olan görevlendirmeler için adaylar başvurularını 3 Ağustos 2021 mesai sonuna kadar Boğaziçi Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim edecektir. 

1 Temmuz 2021 itibari ile 30 yaşını bitirmemiş olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Erkek adaylarda 170 cm den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasında farkın 15 den fazla 13 den az olmaması şartı aranırken; kadın adaylarda da 165 cm den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasında farkın 10 dan fazla 13 den az olmaması şartı aranmaktadır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.