Kamu Üniversitesi En Az Lise Daimi 12 Kamu Personeli Alımları

Kamu Üniversitesi En Az Lise Daimi 12 Kamu Personeli Alımları

Kamu Üniversitesi tarafından İŞKUR resmi internet sayfasında yayınlanan ilana göre en az lise mezunu daimi kadroda KPSS şartı yok 12 personel alınacağı belirtilmektedir.

İŞKUR ilan sayfasında yayınlanan duyuruya göre İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere en az lise mezunu KPSS şartsız daimi kadroda 12 Güvenlik Görevlisi alımı alınacaktır.

Adaylar için başvuru zamanı

Adaylar başvurularını 27 Nisan 2021 tarihine kadar (27 Nisan dahil) yapabileceklerdir.

Başvuru şekli ve yeri

İlan şartlarını taşıyan adaylar; ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde esube.iskur.gov.tr internet adresinden "İş Arayan" linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir.

Adaylar için kura işlemi

Kura Çekimi işlemi Noter Huzurunda 11 Mayıs 2021 günü saat:10:30’da DEÜ Rektörlüğü – Sürekli Eğitim Merkezi – DESEM 15 Temmuz Şehitler Salonunda yapılacak olup internet üzerinden canlı yayınlanacaktır.

Adaylarda aranan ortak nitelikler

Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak, Anayasal Düzen ve bu düzenin işleyişine, Özel hayat ve hayatın gizli alanına, cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu ve uyuşturucu madde suçlarından dolayı hakkında devam etmekte olan bir soruşturma ve kovuşturma bulunmamak.

Güvenlik Görevlisi için aranan özel nitelikler (12 personel)

En az Lise en fazla Önlisans mezunu olmak, 18 – 35 yaş arasında olmak, 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 14. Maddesinde belirtilen Özel Güvenlik Temel Eğitimini Başarı ile tamamlamış olmak, Özel Güvenlik Kimlik (Silahsız) Kartına sahip olmak, Kadınlarda 1.65 cm Erkeklerde 1.75 cm boyunda olmak ve kilosu boyu ile orantılı olmak, İç ve Dış mekanlarda vardiyalı çalışabilecek olmak ve İzmir merkez ve belirtilen ilçelerinde ikamet ediyor olmak.

Adaylar için İŞKUR başvuru numarası 00006005143’tür.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.