Kamu Üniversitesi En Az Lise Daimi Kadro 12 Personel Alımları

Kamu Üniversitesi En Az Lise Daimi Kadro 12 Personel Alımları

Kamu Üniversitesi tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre en az Lise mezunu daimi kadroda KPSS ve İkamet şartsız toplamda 12 personel alınacağı belirtilmektedir.

Resmi Gazete’de yayımlanan duyuruya göre İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi kadro KPSS ve İkamet şartı olmadan en az Lise mezunu 12 Güvenlik Görevlisi alınacaktır.

Adaylar için başvuru zamanı

İlan şartlarını taşıyan adaylar ilanın yayımlandığı tarihten (26 Nisan) itibaren 5 gün içinde yapacaklardır.

Adaylar için başvuru şekli ve yeri

Adaylar başvurularını https://esube.iskur.gov.tr internet adresinden (iş arayan) linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir.

Ayrıca İŞKUR İl Müdürlüklerinden / Hizmet Merkezlerinden, Hizmet Notalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir.

Adaylar için kura işlemleri

Kura Çekimi işlemi Noter Huzurunda 11 Mayıs 2021 Salı günü saat: 10:30’da DEÜ Rektörlüğü - Sürekli Eğitim Merkezi - DESEM 15 Temmuz Şehitler Salonu (Cumhuriyet Bulv. No: 144 35210 Alsancak -Konak -İZMİR) adresinde yapılacaktır.

Güvenlik Görevlisi için aranan nitelikler (12 personel)

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, 18 – 35 yaş arasında olmak, En az Lise mezunu olmak, Anayasal Düzen ve bu düzenin işleyişine, Özel hayat ve hayatın gizli alanına, cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu ve uyuşturucu madde suçlarından dolayı hakkında devam etmekte olan bir soruşturma ve kovuşturma bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak, Görevini yapmasına engel sağlık sorunu bulunmamak şartları aranmaktadır.

Ayrıca adaylarda; 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 14. Maddesinde belirtilen Özel Güvenlik Temel Eğitimini Başarı ile tamamlamış olmak, Özel Güvenlik Kimlik (Silahsız) Kartına sahip olmak, Kadın adaylarda en az 1.65 cm boyunda olmak, Erkek adaylarda en az 1.75 cm boyunda olmak ve boyu ile kilosu orantılı olmak, İç ve dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak, Üniversitenin İzmir ili merkez ve ilçelerinde bulunan tüm yerleşkelerinde çalışma şartlarını kabul etmek şartları aranmaktadır.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum