Kamu Üniversitesi İkamet Şartsız Memur Personel Alımı Sona Eriyor

Kamu Üniversitesi İkamet Şartsız Memur Personel Alımı Sona Eriyor

Kamu üniversitesi tarafından sözleşmeli memur personel alımı başvuruları sona eriyor. Boğaziçi Üniversitesi yeni ve güncel sözleşmeli personel atama süreci tamamlanıyor. İşte gerekli başvurular ve tüm detaylar.

KPSS şartı olmadan Boğaziçi Üniversitesine sözleşmeli 4/B memur alımı yapılıyor. KPSS puanı olmayan adaylar değerlendirmede 70 olarak baz alınacak. En düşük 11 bin 488 TL olmak üzere 2 ve 4 katına kadar ücretlerle kamu personel alımı atama başvuru süreci ve tüm detayları İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu ilan yazımızda hazırladık. İşte gereli tüm bilgiler:

Boğaziçi Üniversitesi personel alımı şartları

Kamu üniversitesi personel alımı için adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşıması ve şu üniversite bölümlerinden mezun olması gerekiyor:

Bilgisayar, yazılım, elektrik, elektronik, elektrik ve elektronik ve endüstri mühendisliklerinden mezun olanlar başvurabilir. Ayrıca diğer fakültelerin mühendislik bölümlerinden mezun olanlarla fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümleri mezunlar da başvurabilir.

Kamu personel alımı kontenjanları

Boğaziçi Üniversitesi personel alımında 1 Bilgi Teknolojileri Yöneticisi 1 Sistem Uzmanı alımında 2 ve 4 katına kadar ücretler verilecektir. Sözleşmeli bilişim personeli maaşı net olarak 11.488 TL’dir. Sistem uzmanı 22 bin 976 TL, Bilgi teknolojileri yöneticisi de 45 bin 952 TL maaş alacaktır.

KPSS şartsız personel alımı başvuruları

Boğaziçi Üniversite personel alımı için adaylardan KPSS şartı istenmiyor. Başvurular 29 Nisan’a kadar aşağıdaki kılavuzda belirtilen şekilde yapılabilir. Adayların Personel Daire Başkanlığı’na başvurmaları gerekmektedir. İkamet şartı yok. İşte gerekli başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/bogazici-personel-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum