Kamu Üniversitesi KPSS Şartsız Yeni Personel Alımı Başvuru Ekranı Açıldı

Kamu Üniversitesi KPSS Şartsız Yeni Personel Alımı Başvuru Ekranı Açıldı

Kamuya KPSS şartı olmadan yeni ve güncel personel alımı bugünkü resmi gazetede yayımlandı. Başvuru şartları ve tüm detaylar bu yazımızda.

Marmara Üniversitesi Rektörlüğü tarafından KPSS şartsız yeni kamu personel alımı başvuruları bugün başladı. Sözleşmeli bilişim personeli alımı şartları, süreç ve tüm detayları İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu yazımızda hazırladık.

marmara-uni-personel-alimi-001.jpg

KPSS şartsız başvuru - kontenjanlar

Marmara üniversitesi kamu personel alımı için KPSS zorunluluğu yok. Puanı olmayan adaylar 70 olarak değerlendirileceklerdir. 1 Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı, 1 Kıdemli Ağ Uzmanı, 1 Sistem Uzmanı alımı yapılacak. Başvuru için adayların genel olarak 657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartlara haiz olması isteniyor. İşte diğer şartlara dair detaylar.

Sözleşmeli personel alımı mezuniyet şartları

Başvuru için bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümleri ile bunların dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olmak gerekiyor.

marmara-universitesi-personel-alimi.jpg

Sözleşmeli bilişim personeli ne kadar maaş alır?

Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı (1 kişi – 4 katına kadar),

Kıdemli Ağ Uzmanı (1 kişi- 3 katına kadar),

Sistem Uzmanı (1 kişi - 2 katına kadar) olmak üzere 2-3 ve 4 katına kadar maaş verilecek. 1 katına kadar mevcut ücret NET olarak 11 bin 488 TL’dir.

Personel alımı başvuru tarihleri

Marmara Üniversitesi için personel alımında adaylar başvurularını 12 Mart ile 26 Mart 2022 tarihleri arasında yapabileceklerdir. Sürece dair detaylar ve başvuru kılavuzu ile başvuru ekranı şu şekildedir:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/marmara-universitesi-sozlesmeli-bilisim-personeli-alimi.20220312085115.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.